Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem fogad szót...

A kutyám nem fogad szót nekem. Nem tudok semmit tenni próbálom neveleni de nem megy ha elmegyek vele sétálni ( mindennap viszem) akkor rögtön elfut és nem fogad szót?

Figyelt kérdés
segitségeteket kérném (: amikor oda megy egy emberhez elkezd ugatni . de nem harapja meg csak ugatja . és azért ez eléggém félelmetes lehet egy idegennek.

2013. febr. 18. 12:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem kellett szakember,meg kutyasuli sem...:) fél évesen teljesen szobatiszta a kutya,ha szólok neki rögtön jön,egy csomó trükköt ismer.De ha annyira kezelhetetlen a kutya,akkor nem marad más,mint a kutyasuli...De előbb azért próbáld meg magad orvosolni,hátha meg tudod oldani.:)
2013. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
rendbeen köszönöm (: csak annyira nem tudok szigorú lenni vele. de van egy másik kutyám aki fiú és ugyanilyen volt mielőtt kiivartalanitottuk. és most már teljesen szótfogad (:
2013. febr. 18. 13:33
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Attól, hogy a kérdező elolvassa a cerberos egyoldalas sületlenségeit, még nem fog javulni semmi. :)

Kérdező, ha már irodalom, akkor a Fennel könyveket olvasd végig nagyon alaposan! Azokból valódi segítséget is kapsz.

2013. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nagyon köszii télleg mindenkinek (: minden javaslatot megfogadok (:
2013. febr. 18. 13:35
 15/22 anonim ***** válasza:
Én ugyanerről az odalról olvastam dolgokat!És nekem nem kellett máshoz nyúlnom....
2013. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Megoldani nem fog semmit, de ne nevezzük már a Cerbis dolgokat sületlenségnek. Biztos azért ők a legjobb rehabosok, mert sületlenségeket írnak...


Menj el megint kutyasuliba kérdező, mert a válaszaid alapján fingod sincs a kutyákról, és leírásból ezt nem lehet megtanulni.

2013. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
hát azért nem mondanám hogy fingom sincs a kutyákhoz. de másik suliba fogok menni. (:
2013. febr. 18. 13:59
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Képzelem, milyen faluszéli suli lehetett az ahol már voltál. Keress a közeledben egy Tükör-iskolát vagy egy Cerberost, ahol valódi segítséget is kapsz!
2013. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cerberosos cikk nekem is nagyon sokat segített. Betartottam a falkavezérségre vonatkozó utasításokat, és nagyon gyors volt a fejlődés!

Mert megtanítani valamit a kutyának könnyű, azt nehéz elérni, hogy meg is akarja csinálni amit megtanult.

2013. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Meg rengeteg jutifali.Nekem eleinte csak azzal ment,de mostmár elég,ha jól megsimizem,meg dicsérgetem.Mostmár annak jobban örül,hogy én is örülök,és szívesebben csinál bármit,csak hogy a kedvemben járjon.Jutifali meg ritkábban van! :)
2013. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!