Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a problémád a kutyáddal?

Wolfkennel kérdése:

Mi a problémád a kutyáddal?

Figyelt kérdés
Harapós , félős , Engedetlen , agresszív , húzza a pórázt , nehezen sétáltatható stb..

2012. okt. 16. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Segítséget nem kérek, köszönöm, de a problémát megírom, mert kíváncsi vagyok a többi válaszra is. Egyikkel semmi (esetleg azt tudnám felhozni, hogy az én ízlésemnek túlzottan mindenkivel pacsizós), másik nem mindig behívható, és az én ízlésemnek nem elég munkamániás.
2012. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy nyílik a kapu, szökik. De ezerrel, ész nélkül, kilő, mint a rakéta.

Nem fél az autótól, (kistermetű)

Előre is köszi.

2012. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha meglát egy másik kutyát el vagyok felejtve, nem jön hívásra. Egyedül tök jól megy, de ha valami megzavarja....
2012. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

fél a nagyobb kutyáktól,és ezt idióta módon fejezi ki,elkezd visítani nekik. Múltkor egy amstaff felkapta és mint egy kölyköt megrázta,aztán ledobta őt,azt hittem ez végre használ de nem.

Ezen kívűl az ég világon semmi,nagyon okos könnyen tanul,mindig az én kedvembe akar járni bármi van. És rettentő ragaszkodó kutya,de az esze amit imádok benne a legjobban:)

2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát az enyémmel az a baj, hogy kinyitja az összes létező ajtót, és engedély nélkül bejön a lakásba. Mintha az övé lenne a ház. :D

Ezenkívül semmi bajom vele, úgy szeretem, ahogy van.:) Igazából ez sem baj, mert nem tesz tönkre semmit itt benn, csak kicsit zavaró, mikor ilyen hidegben nyitogatja az ajtót, és kihűl a lakás.:D

2012. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rászokott a macskázásra. Eddig állítólag nem foglalkozott a macskákkal, de amikor bekerült a menhelyre ott rászokott. Fogalmam sincs hogy lehetne ismét leszoktatni. 9 napja van velünk.
2012. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek priviben válaszolok.Aki segítséget kér csak nekik. Nem ehet egy módszerre minden kutyát és gazdit jó útra téríteni.Nem szeretném ha ebbe a hibába esnétek.Egyedenként és gazdiként látok rá a problémára és azt aktuaizálom a módszerrel.Sokan egy problémát írnak , de én látom mögötte az összes többit.Ami tényleg csak 1 probéma arra a vászt kiírom.
2012. okt. 17. 04:16
 8/12 A kérdező kommentje:

Az ajtó probéma: Ha jó így neked akkor ok. De nem gratu hozzá :-)

2lehetőséget látok. Tanítsd meg becsukni őt vagy ajtófék ez becsukja automatikusan.vagy még kutya ajtók. A leggazdaságosabb a becsukás tanítása.

2012. okt. 17. 04:29
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajna az "L" betűm nem mindig érintkezik és nem veszem észre.

Ne haragudjatok!!! :-)

2012. okt. 17. 11:37
 10/12 A kérdező kommentje:

Az , hogy nem mindig behívható, egyedül a gazdi - gazdik hibája. Sosem a kutyáé.Ez sem egyszerű probléma. Nem tudok hathatós tanácsot adni csak ha látom mi az oka. Ti nem tudjátok leírni , mert akkor már kijavítottátok volna.

A testtartás ,mimika, hang stb. mind nagyon fontos. De a legfontosabb a viszonyrendezés.

2012. okt. 17. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!