Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az argrntin dog jelleme...

Az argrntin dog jelleme mennyiben hasonlit az am. Staffoderra? Es hany honapos koratol vedi gazdajat?

Figyelt kérdés
9 evi amerikai staffordom volt, es nehez volt kezelnem, igaz ez annak koszonheto hogy 15 eves gyerekkent kaptam ezert nem tudtam megfeleloen kezelni, ami nem azt jelenti hogy semmiben sem fogadot szot, de a huzasrol a porazzal nem tudtam leszoktatni, sem arrol hogy ne tamadja meg a ciganyokat. Fokent 8 eves kora utan kezdett megbolondulni, nem tudom miert, soha sem volt megverve de ha rossz volt rakiabaltam es elszegyelte magat olyankor, mennyiben hasonlo az argrntin dog viselkedese???

2013. febr. 19. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat hogy meg vedjen ahhoz meg kell tanitani,a ciganyokat az en kutyam sem birta marmind azt en se tudtam le szoktatni.En szerintem azert huzza a kotelet mert mikor valami rosszat csinal akkor te csak le szidod meg kell egy kicsit utni nem erosen de a fenekenel egy kicsit ugy meg szeppen de ne uss mas hova pl.orrara vagy fejere csak a farjara.

Mind a ketto okos kutya es orkutya batrak...

2013. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy staffit nem tudtál megnevelni, akkor egy makacs argentin doggal sem fogsz tudni mit kezdeni....
2013. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!