Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hónapos amstaffom...

Gino1980 kérdése:

Van egy 8 hónapos amstaffom és nem akar felállni a füle, le van vágva. Mit csináljak, hogy ragasszam? Ha leveszem a kötést egy ideig áll, majd újra lekonyul.

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Melóhelyen vagyok, itt nincs képem, de majd teszek fel otthonról.:)

A tenyésztő azt mondta, hogy akár 1 éves koráig is lehet vele kínlódni, volt már rá példa. :S

De az is lehet, hogy a porc ilyen és azért nem áll be. Nem tudom. Vagy tényleg a vágást szúrta el a doki... Bár sablonnal csinálja...

Én sem tudom, hogy kínlódjunk-e még vele, vagy hagyjuk, mert úgyse lesz jó? :(

2013. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok a képre majd:)

Hát nem tudom szeretném ha beállna de nem sok esélyt látok volt, hogy 2 hétig is rajta volt a tamponos kötés majd 1 hét szünet s újra és semmi be kellett volt már rég állnia.

A tenyésztő nektek mit mondott?Mit csináljatok a fülével?Lehet nekünk már így 11 hónaposan nem fog beállni.Párom azt mondta ez a sexepilje:)

Van, hogy szépen tartja de ha figyel valamit nagyon csúnyán rálapul a fejére vissza ilyen mikor szépen áll:)



[link]

2013. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tegnap már nem tudtam gép elé keveredni. :)

Nekünk most azt mondta a tenyésztő, hogy lefelé "hajtva" ragtapasszal kössük a fülét. Most így is van hetek óta. De ezt naponta cserélni kell. Várjuk az eredményt. :P

2013. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Athos, te így vagy gyönyörű ahogy vagy :) :D
2013. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!