Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vasárnap a telken voltam a...

Vasárnap a telken voltam a kiskutyámmal 1.5 éves! Nagyon szeret szaladgálni, ebből is adódik a kérdésem!?

Figyelt kérdés
Sajnos mielöttt hazajöttünk volna a telekről sántítani kezdett!Azóta kenegetem neki Lóbalzsammal meg be van fáslizva!Mivel tudok még rajta segíteni,hogy mihamarabb meggyógyuljon?

#húzódás #Kutya láb ficam
2013. febr. 19. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne inkább deríteni, h miért sántít. Mert az, h lóbalzsamozod csak tüneti kezelés, de az ok így felderítetlen marad. Lehet h meghúzta, lehet h megsértette, lehet h beleszúródott valami, de lehet komolyabb mozgásszervi probléma is.
2013. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálta az én kutyám is egyszer. A nagymamámnál voltunk, és a kutyusom a szántóföldön szaladgált. Egyszer láttam is, hogy megbotlott, de utána folytatta a rohangászást.

Másnap reggel úgy kelt, hogy rá sem bírt állni az egyik mellső lábára. Azonnal állatorvos, röntgen. Mire délután visszaértünk az állatorvoshoz, már nem is sántított, holott reggel még annyira fájlalta, hogy a doki azt hitte el van törve.

Valószínűleg megrándult csak neki, de szerintem mutasd meg Te is a dokinak. Lehet, hogy megvágta, lehet, hogy valami beleszúrt, lehet rándulás, ficam, stb.

2013. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sok séta, kevés vagy semmi futtatás 2-3 hétig:)

ez valószínűleg rándulás, meghúzta a lábát. 3-4 hét alatt rendbe jön,ha okosan álltok hozzá.

2013. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!