Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírná ezt egy hat éves...

Hogy bírná ezt egy hat éves kutya?

Figyelt kérdés
Külföldön fogok dolgozni 5 hónapot. Vinném a kutyámat is, de nem tudom, mennyire jó ez neki? Már voltam ott és tudom, hogy nagyon jól érezné magát kint, de nem tudom, hogy a három órás repülőút mennyire viselné meg? Sajnos nem nagyon lett boxhoz szoktatva, néha ugyan belerakjuk, de nem érzi magát kényelmesen. Egy hónap múlva utazom, addig intenzíven szoktatnám. Utánanéztem a légitársaságnak, nagyon odafigyelnek a kutyákra, fűtött csomagtérben utazhatna, a nyomás az utastérével egyenlő , van egy külön állatoknak kialakított rész. Sajnos csak a repülő jöhet szóba. Vélemények?
2013. febr. 19. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

kérjél orvostól nyugtatót,(de előtte kérd ki a véleményét róla) és szerintem viheted.

ki fogja bírni. az jobban megviselné, ha itt hagynád, neki nem a hely a lényeg, hanem, hogy veled legyen. Sok sikert;)

2013. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lakásba ahol lakni fogsz, lehet tartani kutyát? Lesz ott külön helye? Szép lassan amúgy meg fogja szokni.
2013. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a tulaj megengedte, amúgy tanyán leszünk, tehát szerintem nagyon jól érezné magát akár kint is.
2013. febr. 19. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani mindent. Szoktasd a zárt szűk dobozhoz, stb-hez. Ha más nem megy a doki ad nyugtatót az útra. Külföldön ha sikerül kimenni, vigyázz vele, nehogy elkóborogjon ha egyedül kiengeded a tanyán. Nyugi egy hatéves kutya sokkal rosszabbul érezné magát ha itthon hagynád.
2013. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!