Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet adni nyers...

Kutyának lehet adni nyers csirke májat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze :)

1 hét fagyasztás után és arra figyelj, hogy a heti mennyiség ne haladja meg 10ttkg-onként a 10 dkg-ot.

Tehát, ha van egy 20 kg-os kutyád, akkor heti max. 20 dkg-ot kaphat!

2013. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

most akarok neki először adni, mert hússal etetek amúgy is, de most csak csirkelábat tudtam venni, és a kisebbik kutyám(aki pont 20 kg) láttam rajta, hogy nehezebben székelt, ezért most a nagy kapja majd a lábakat, mert ő neki semmi ilyen problémája nincs, ha lehet ilyet mondani, akkor neki szép a kakija, de a kicsinek, amíg nem veszek megint fejet vagy farhátat, most csak sima húst kap, meg rizst, és gondoltam feldobom neki májjal is.

Amúgy köszönöm szépen a gyors választ;)

2013. febr. 19. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Oks :)

Zöldséggel/gyümölccsel hogy álltok? Azzal is lehet lazítani a székletet :)

2013. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
répát petrezselymet szoktam belefőzni. a gyümölcsökért annyira nincsenek oda:S mindig kiköpik akárhogy készítem el
2013. febr. 19. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
a gyümölcsöt turmixold úgy nem tudják ki köpni :)
2013. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan add nekik azt is nyersen :)

Én répát, céklát szoktam leginkább, rengeteg vitamin van benne. Turmixold le, esetleg bolondítsd egy kis kanál mézzel (ha almaecetet is raksz rá, kiváló immunrendszer erősítő is a kettő együtt!), ill. a husihoz hozzá tudod keverni, így nem tudják kiválogatni :)

Nekem szerencsém van, az én kutyám minden további nélkül megeszi. Sőt, ha lerakok neki pl. egy farhátat + a tálkájába a zöldséges/gyümölcsös turmixot, akkor előbb a turmixot eszi meg, aztán a farhátat :)

2013. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:) köszönöm szépen a tippeket, ki fogom próbálni.

Jelen pillanat szerint nincs turmixom, mert a garancia lejárta után két nappal felmondta a szolgálatot, és még nem vettem, de majd úgy fogom csinálni, ahogy mondtátok. még egyszer köszönöm.

2013. febr. 19. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Okok, szívesen :)
2013. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alexandra lassan kiadhatsz egy kis füzetet "a BARF étrendről pár szóban" címmel :D
2013. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen :D

A fb-os csoportunkban páran kitöltöttük a "recept füzetet" :D

2013. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!