Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csirkemell, még megehetem?

Csirkemell, még megehetem?

Figyelt kérdés
A hűtőben három napig állt a nyers csirkemell és mikor kivettem, fura szaga volt. Néhányszor jól bedörzsöltem sóval és lemostam, aztán kb. negyed órán át főztem sós vízben, végül megpirítottam hagymával. Meg lehet még enni szerintetek vagy dobjam ki inkább?

2012. júl. 5. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szagát megmutatni nem tudod, így látatlanban nehéz. Bár ebben a melegben én nem enném meg. Nem akarnám vendégül látni Szalmon Ellát :DD
2012. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem enném meg, ha az éhhalál kerülgetne sem.egyáltalán, hogy gondoltad, ha szaga van, akkor jó még, három nap után.

nem vagyon az az ételkidobálós fajta, de most azt mondom, kuka.

2012. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám, pedig én sem vagyok pazarló. Nálad állt három napig a hűtőben, meg körülbelül ugyanannyit az üzletben mielőtt megvetted.
2012. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kuka,persze nem kérdés.
2012. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ja. Nem ettem belőle. Pedig ahogy megfőztem, már teljesen jó szaga volt és megsütve tényleg jól nézett ki.

Éhes vagyok. :/

2012. júl. 6. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!