Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha sikerult lefogynia a...

Ha sikerult lefogynia a kutyumnak hogyan kell megtartani a mostani sulyat?

Figyelt kérdés
Kutyum kistermetu,dagi kutyus volt kicsit,9 kilos volt.Vegre sikerult lefogyasztanom sok mozgassal es kaja adag csokkentessel.Ma akarom megmerni most hany kilo.De hogy csinaljam hogy most ezt megtartsuk??mikor a 9 kilo volt,kellett volna 170 g tapot kapjon az adagolas szerint,de akkor mig igy kapta lett dagi,igy csokkentettem kb 130 g-ra,igy sikerult lefogynia.Most idealis,de megszeretnem tartani,csak nem tudom most mennyi adag tapot kapjon hogy ne hizzon vissza de ne is fogyjon tovabb.

2013. febr. 19. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyannyet kapjon mint most, és folytassátok a mozgást...
2013. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szacsiga ***** válasza:

A táptól nekem is dagi volt a kutyám. Amikor házi kosztra (rizs+csirke aprólék, vagy egyéb husi (nyúl, vagy borjú darálék vagy szív/máj)) váltottunk sokkal jobb lett a helyzet. Ha tudsz főzz neki. 2x kicsi adagot adj. Nincs semmi nasi, kunyerálás!


A sok mozgás segít fitten tartani :)


Ha picit ingadozik a súlya (télre tartalékol, nyáron lefogy) az normális, emiatt ne aggódj!

2013. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már bennem is felmerült, mi is épp most végeztünk a fogyókúrával.
2013. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!