Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kikötitek a kutyátokat pl....

Ti kikötitek a kutyátokat pl. a posta vagy fagyizó elé amíg beszaladtok?

Figyelt kérdés
Soha nem vittem magammal. Mindig úgy féltettem őt. De néha jó lenne ha nem csak a megszokott környéken sétálnánk én meg közben elintézhetném a dolgom. Leányfalu és Tahitótfalu környékén lakunk.

2013. febr. 19. 23:12
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Egyébként meggyőztetek. Bár még soha nem vittem, de nem is fogom. Azt hittem csak én vagyok ilyen paranoiás.
2013. febr. 20. 02:20
 12/50 anonim ***** válasza:
73%

Én a 3ból kettőt nyugodt szívvel. Az egyik keverék, mindig bilétával a nyakörvén kötöm ki, a nagyobbik beaglet szájkosárral a száján, mert nem enged senkit a saját közelébe, és elég hangosan tud ugatni amíg bent vagyok (innen tudom, ha valaki elvinné) viszont a kicsit nem merném, őt én is féltem még. Persze én is csak a beugrós boltokba, 5-10percet kibírnak.

És Bp-n is nyugodt szívvel kötöttem ki a keveréket, ismertek a környéken, tudták, hogy kihez tartozik és a kutyások általában ilyenkor figyeltek a másik kutyájára:)

2013. febr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
50%
Nem merném kikötni ellopnák mivel mind2 fajtatiszta egy fr bulldog és egy angol cocker tkvesek... De ha keverékek lennének akkor se kötném ki 19/l bp
2013. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
82%
Én Bp-en bevallom kikötöm. Kislányommal vagyok itthon és amikor megyünk vásárolni visszük a kutyát is mert egyedül nem tud maradni még. Elviszem kikötöm és ha sorba kell állni az utánam állónak szólok hogy mindjárt jövők mert ránézek a kutyára, így nem nagyon állok sorban. Vagy a kis piacnál megkérem a legközelebbi eladót nézzen néha rá nehogy más vigye el de akkor is figyelem és ezek nem nagy bevásárlások csak úgy septiben ami sikerül :)
2013. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
73%

Hát fagyizónál meg ilyeneknél csak lefektetem és otthagyom valahol ahol nincs útba.. Ha nincs 5percnél több.


Ha épp bevásárolnék valamit séta közbe akkor meg vagy én vagy a párom kint marad velük. De csak úgy direktbe nem viszem bevásárolni őket.. Kivétel a tesco amikor be visszük őket a fressnapfbe megmérni, de akkor is valamelyikünk el van kint a kutyával amíg a másik vásárol a boltba.

2013. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
49%

Én ki. Mindenhova jön velem, még dolgozni is, úgyhogy rendszeresen előfordul.

Nővéremmel is mindenhova megy a pulija. Ő ki sem köti a bolt előtt, csak szól neki, hogy maradsz, és a kutya marad. Már 12 éves és még sosem volt gond. Az én kutyusom még csak két hónapja van velem, remélem hogy egyszer mi is eljutunk egy ennyire erős kötődési szintre. :)

2013. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
34%
Soha nem tenném, nem vagyok ráutalva. A séták nem ügyintézésről szólnak.
2013. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
71%
nyáron séta közben még nem fagyiztál? vagy nem kellet egy üdítő ? ..
2013. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
74%

Én nem merném ott hagyni valahol kikötve. Félnék, hogy ellopják (nagytestű fajtatiszta, rendkívül barátságos mindenkivel).

Olyat már csináltunk, hogy kb. 5 percre bent hagytuk a kocsiban, de ez is 2x fordult elő (most télen), amikor nem kell attól félni, h hőgutát kap. Jobb időben már ezt sem tenném.

2013. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
64%

Jó Szandi majd ha megnő és lesz egy hatalmas vödör feje és kialakul benne egy komolyabb védő ösztön akkor nem kell majd féltened :D


Egyszer Dizit nem arébb fektettem le hanem a bejárat mellé. (még az elején:D ) A boltba arra lettünk figyelmesek hogy a bejáratot mindenki elkerüli úgy 2-3 méteres körzetbe.. 11hónapos körül volt :D és ő is barátságos emberekkel de ha éppen maradás van akkor maradás van.. és egy egyhelyben megkövült 40kilós kutya félelmetes :D

2013. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!