Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat elütötte egy autó,...

A kutyámat elütötte egy autó, és eltört az első lába. Sínbe raktuk, de eléggé megdagadt a mancsa. Amúgy nem olyan rosszul van, sokat alszik, és tápláló ételeket kap. Mennyi idő múlva lehet levenni róla a sínt? Ki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
Aztán mégis minek tettétek sínbe, ha helyre nem tettétek? Az egész nem ér így semmit. És nem napok múlva kell orvoshoz vinni, hanem aznap. Holnap vigyétek csak el szépen.
2013. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

rtg mindenképpen kellene...


nekem is volt olyan kutyám amelyiknek eltört a lába elvittem orvoshoz megröntgenezte és rögzítettük! Viszont nem lett aznap műtve mert nem volt szimpi a doki azt mondta örökre sánta marad és össze kell kapcsozni.. így nem ő műtötte még aznap este elvittem egy másik dokihoz aki nem volt bent így a rtg papírokat otthagytam a kollégájánál és másnap felhívtak, hogy következő nap megcsinálja a műtétet és úgy néz ki nem marad sánta és nem kell csavarozni platinával megtudják oldani ami benne maradhat örökre! ( úgy van a lábába ha bármi baj lenne akkor csak be kell bódítani és simán kihúzzák ) Természetesen a kutyámat hazavittem nem hagynám sehol és a törés után 3 napra műtötték! A műtét 2 éve volt azóta számos kiállításon eredményesen szerepelt :-)

2013. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon eltűnt a kérdező. Szerencsétlen kutyát elvitték-e az orvoshoz?!
2013. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!