Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Abban kérnék tanácsot, hogy...

Abban kérnék tanácsot, hogy ezek közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Első autóm megvásárlása előtt állok kb max 750-800e kerettel. Sikerült 3 modellre leszorítanom a keresést:'97-'03 avensis, '92-'98 carina, '87-'02 corolla. Nem különösebben szép vagy gyors autót keresek, hanem megbízhatót ami még ilyen idősen is vidáman elmegy. Mint látszik preferenciám a toyota, de szívesen várok további javaslatokat, illetve erről a 3-ról mi a tapasztalat, melyiket vennétek?

2013. febr. 11. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó autó mindhárom, megbízható, japán autók, teljesen mindegy, hogy melyiket választod közülük, amelyik jobban tetszik. Én az Avensist választanám, nekem pl. az tetszik a legjobban. Végre valaki, akinek van párszáz ezre és nem egyből BMW-t meg audit akar....
2013. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még a válaszok
2013. febr. 11. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Még a Mazdák is nagyon jók!
2013. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem most Suzukim van.De szeretném lassan lecserélni és én is Avensist gondoltam.Nem csúnya,megbízható és erős autó.
2013. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ebben a korban a corollát dícsérik nagyon
2013. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Toyota és Mazda. Nekem az előbbi van és corolla, nem bántam meg.
2013. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dani900 ***** válasza:

Javaslom próbálj ki többet ezekből az autókból, és amelyik a legjobb állapotban van azt vedd meg, a km óra állását ne vedd figyelembe nem kell megijedni 300e km-től sem mert ha ennyit mutat, az legalább közelebb van a valósághoz, mint a 175e-re visszatekert.


Nézd meg a karosszéria hézagait, mennyire futnak párhuzamosan, nem rozsdásodik-e az alja, ez sajnos az öreg japánok legfőbb baja, erre figyelj a legjobban.

A motorok nagyon strapabíróak, főleg a benzinesek híresek ebből az időszakból. Ha hidegindításnál nem jön kékes füst, és szépen jár akkor valszeg rendben van a motor.


Ez a három autó teljesen rendben van ha körültekintő vagy nem nyúlhatsz mellé velük.

2013. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!