Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális dolog vajonn?

Ez normális dolog vajonn?

Figyelt kérdés
Van egy kilenc hónapos pit bull kutyusom, és mindig megeszi a nyúltápot. Ha bemegyek a nyulakhoz kitakarítani, etetni őket, a kutya beoson és eszi a tápot. És nem keveset eszik, többet mint amennyi kutyatápot. Van mikor beoson, kinyitja az ajtót, bemegy és elkezd lakmározni. Nagyon félek hogy valami baja lesz tőle. Vajon lehet valami baja a kutyának a folyamatos nyúltáp evéstől? Nem káros ez az egészségére??? Mert komolyan mondom, hülyén hangzik, de akkor inkább keverek neki egy kis nyúltápot a kutyatáp mellé, de már nem tudom mit tegyek hogy ne zabálja fel a nyulak kajáját és ne menjen be hozzályuk.
2013. febr. 20. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem akadályozod meg, hogy bemehessen?
2013. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normális dolog.A mamám kutyája meg a tyúktápot eszi, és nem lehet vele mit csinálni :)
2013. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én megakadályoznám. De lakatot nem tehetek rá mert ez ilyen nem tudom milyen ól, a nyulak szabadon jöhetnek-mehetnek ki-be rajt. Azt elfelejtettem írni hogy ha az ajtót bezárom lakatra, akkor is van ott alul kicsi ki-be járó hely a nyulaknak és a kutya átpréseli magát valahogyan. De azt nem zárhatom el, mert szüleim nem engeik meg. Mondjuk nem is lenne egyszerű mert kicsit szpeciális ez az ól. Félek nagyon hogy a kutyámnak naja lest, mert naponta 2-3 kilót szerintem megeszik. Kutyatápot alig eszik már, nagyon rákapott a nyúltápra.
2013. febr. 20. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig ez semmiképp nem jó! Beszélj az állatorvossal, hogy ártalmas-e, de hogy nem használ az tuti. Nem lehet vhogy elkeríteni? És ha kinyírná a nyulakat?
2013. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elkerítésről nem gondolkodtam. Jó hogy most feltettem ezt a kérdést, mert holnap megpróbálok valami elkerítési hadműveletet végrehajtani. De amúgy mi baja lehet a nyúltáptól? Mert sokat szokott enni, amint írtam. Félk tényleg. Állatorvossal is beszélni fogok, ez sem rossz ötlet. Köszönöm!
2013. febr. 20. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle...Lényegében a nyúltáp szárított gazokból és vitaminokból áll..de azért nem lenne rosz,ha a saját kajáját enné. Azon nem gondolkodtál, hogy a sajátját megúnta? Esetleg próbálj ki valami más kutyatápot...más ízűt, vagy ilyesmi :)
2013. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kira kenzo ***** válasza:
100%
Az enyém a tyúkok kukoricadaráját vámolta meg mindig. Baja nem lett tőle. Szerintem a tiednek sem lesz semmi baja.
2013. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az lehet még, hogy ég a pocakja, és ugye a nyuszikaja az eléggé száraz,s lehet azért eszi. 20:06 voltam.
2013. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és a nyuszitápot nem lehet feljebb tenni, ahol nem éri el a kutya? Baja nem lesz tőle, de azért napi 3-4 kilo elég sok:)
2013. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 6-osnak igaza van. lehet h a sajátját megunta. Vagy ahogy a másik válaszoló is írta, ég a gyomra.

De az is lehet, h van a nyuszi tápban valami vitamin, amire érzi, h szüksége van. A farkasok is meg eszik az elejtett őzek gyomor tartalmát, a növényekben található vitamin miatt.

Nem lesz tőle baja nyugi. A mi kutyánk a disznónak való korpát ette és 13 évig élt.

De ugye házi kosztot is adtok neki nem csak tápot?

2013. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!