Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz egy tacskóm. Mi a vélemén...

Viki69 kérdése:

Lesz egy tacskóm. Mi a véleményetek erről a fajtárol? Sokat ugat vagy csak ha muszály?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretem őket. Nagy divatfajta lett/lesz sajnos szerintem. Ezt a fajtát is csak elrontják. Kiráz már tőlük a hideg is. Kivétel a szálkás szőrű. Kifejezetten tetszik olyan aranyosak viszont a másik kettő....

Ne érts félre biztos aranyosak de ezt a fajtát egyszerűen nem szeretem.

Úgy tudom nagyon ugatós fajta.

2013. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Imádom őket, mosolyognom kell, ha meglátok egyet :) Aktívak, kotorékebek (ez sokat elmond róluk) de egy határozott gazdi, és következetes nevelés minden kutyából jót hoz ki.

Nekem terrierem van, ő is ugatós, de tudom kontrollálni. 2 ugatás után rászólok, hogy maradjon csöndbe, és ha nem ugat, megdicsérem. Működik ;)

2013. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:))
2013. febr. 21. 20:02
 4/13 anonim ***** válasza:

tanuljuk már meg, hogy pontos jé, tudom, nem ide tartozik, de annnyira idegesítő!

Nekem nagyon nem tetszik a tacskó külsőleg. Amúgy meg komolyan kell venni, kutyának tekinteni, mert könnyen átveheti az irányítást.

2013. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ugatós fajta?Nem ugat feleslegesen?
2013. febr. 21. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen csahos ( sokat ugat ) és még ráadásul azt is elvárja , hogy ezért megdícsérd . Vigyázz arra , hogyha egyszer megengedtél neki valamit , akkor azt újra és újra következetesen kiharcolja magának ! Zsarnok egy kis jószág , de kedves és ragaszkodó , bátor lélek lakik benne .
2013. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!:))
2013. febr. 21. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kan Tacsikám, Zsivány.:) Egy kis tündérdög, de simán felkelt az éjszaka közepén ugatni, mert az utcán ugatnak a kutyák.:) Ez alól kivétel, ha rendesen lefárasztom du.:) Mindig sétálunk a 2 Kauval+ő még napközben játszik velük, ha kint van.:)Kint igazi energiabomba, bent meg tök nyugis. Viszont határozottnak kell lenni vele, mert minden kiskaput kihasznál.
2013. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A tacskó nem kutya, tacskó :)

Imádni valóak, de ha nem vagy határozott velük, igazi törpe terroristákká válnak. Imádnak rohangálni, és utána a paplan alá bebújni és aludni. Már kicsi korukban hozzá kell szoktatni a nagyobb (úgy értem magasságilag is) kutyákhoz, különben hörcsöggé válnak. Szerintem nem ugat többet mint más kutya. Imádnivalók, úgyhogy hajrá. Ja, nekem mindig tacskóim voltak, gyerekkoromban és most vénségemre is :)

2013. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Már várjuk a kutyus érkezését.:)
2013. febr. 21. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!