Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz egy tacskóm. Mi a vélemén...

Viki69 kérdése:

Lesz egy tacskóm. Mi a véleményetek erről a fajtárol? Sokat ugat vagy csak ha muszály?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 szuka tacsim van.Nagyon temperamentumos kutyák, a vezérségért meg kellett dolgozni, de amúgy a világ legjobb kutyái.
2013. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor ugat, ha valaki idegen jön be a portára ill. ha egy hatalmas kutya áll a kapunk előtt. :) De akkor, mint a veszett. Mindig bent alszik, sose ébresztett azzal, hogy ugatna. Szobában akkor ugat, ha kifejezetten uszítjuk, de amint rájön a turpisságunkra (hogy csak én zörögtem odakint), akkor csaholva siet az illető elé. Nagyon hálás, együtt érző, játékos kutya. Nekünk ő a második tacsink és már 13 éves.
2013. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos és imádni való :) Nekünk van egy 3 éves tacsink nagyon szeretjük és szeretnénk mellé még 1-2 :D. Ha meghallja hogy ugat valamelyik szomszéd kutyusa azonnal elkezd ő is ugatni. De van hogy nem érdekli és csak alszik tovább vagy épp játszik :)Nagyon következetesen kell nevelni mert makacs és önfejű lehet. A mi tacskónk nagyon szereti a vizet :) nyáron imád a bányatavakban fürdeni,úszni :) Más kutyusokkal is jól elvan. Csak hát hullik nagyon a szőre de ettől mi még szeretjük és hát így minden héten 4-5 átfésülöm még azt a rövid szőrét is :$ :)


Úgy ennyi röviden a mi tacsinkról :)

2013. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!