Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kong binkie-ről vélemények?

Kong binkie-ről vélemények?

Figyelt kérdés
3 hónapos havanese-m van és nem tudom eldönteni,hogy melyik kongot vegyem meg neki...nem nagyon szeret játszani (pl nem hozza vissz a labdát) viszont a gumi csirkét meg az ilyen rágcsálós játékokkal játszik.A konh binkie és a sima kong között vacilálok.
2013. febr. 22. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a sima kong tökéletes lesz neki. A Kong Binkie-n mi a különbség? van egy fogója. Szerintem jó a sima is, lehet nem is tetszik neki az sem. amúgy a labdázásra majd rá kell vezetni, hogy hozza vissza, valami falatka reményében. Bár nem minden kutya labdás.
2013. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem mostanában tetted fel a kérdést, de gondoltam válaszolok, hátha még aktuális.


Nekünk a kong wobbler vált be leginkább, bár több kongunk is van, de ezzel szeret a legjobban játszani, ezzel foglalja le magát a legjobban.

Kb. 2 éve egy videót is tettem fel róla a youtube-ra:


http://www.youtube.com/watch?v=GxxBB_jtGAk

2013. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!