Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor kutyáról vélemén...

Berni pásztor kutyáról vélemények?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kutyát, amivel nincs sok gond, de házőrzésre betaníttatnám. ezt választottam. akinek volt bernie annak mi a tapasztalata?
2013. febr. 21. 21:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem az ilyen kérdéseket. :) Kifejtenéd, hogy mit értessz házőrzésen? Mire akarod betaníttatni? És miért nem magad tanítod, miért akarod másra bízni?
2013. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
A berni egy bamba óriás, ők nem valók házőrzésre és igenis lesz vele gond, ha nem foglalkozol vele eleget, ilyen szempontból teljesen mindegy a fajta.
2013. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Egyik ismerősöm berniket tenyészt. Imádja őket, hatalmas, jámbor állatok, a légynek sem ártanának. Emiatt én is kétségbe vonom, hogy mennyire lenne jó házőrző.
2013. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
56%
Pont ezért kérdeztem rá, hogy mégis mit vár a kutyától? Fogalma sincs a fajtáról. De ilyen arrogáns idiótának egyébként sincs kedvem segíteni.
2013. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%
hát igen :/ de a gyakorikerdesek.hu nem a beszélgetésről és a másik személyiségének megismeréséről szól, hanem egyszerű kérdezz-felelek oldal(nak kéne lennie) Én is már félve írok ki minden kérdést,mert csak kis arányban válaszolnak az emberek, nagyobb részük a kérdésem kiírásának a miért?-jére kíváncsi.
2013. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
De ebben az esetben könnyebb lett volna válaszolni, ha tisztában vagyunk azzal, hogy valójában mit szeretne akérdező. Sajnos nem mindig ad a kérdező elegendő információt ahhoz, hogy megfelelő választ lehessen adni.
2013. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
simán a véleményeket kérdeztem erről a kutyafajtáról. nem olyan nehéz egy elegendő választ adni, akinek van egy csöpp esze az a kérdésre válaszol. és nem fitogtat olyan dolgot amiről semmi köze, és semmit nem tud. minden kutyát ki lehet képezni házőrzésre. fajtájától függetlenül.
2013. febr. 21. 22:41
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul valasztottal! A berni odavinne a labdajat betoronek, ennyiben ki is merult a hazorzesi kepessege.
2013. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
olvass akk utána mielött beszélsz....
2013. febr. 21. 23:02
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
"minden kutyát ki lehet képezni házőrzésre. fajtájától függetlenül." Nem ertunk egyet.
2013. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!