Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam a kutyám...

Hogy szoktassam a kutyám arra, hogy hova piszkítson?

Figyelt kérdés
Udvaron tartjuk a kutyánkat és a kőre is rákakil. A másik kutyánk csak hátra szokott. Hogy szoktassam arra, hogy hátra csinálja?
2009. szept. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy zacsiba rakd bele a kakit és vidd hátra és mutasd meg a kutyának hogy oda vitted. Rakd le egy helyre és várj. Elvileg megérzi hogy az az ő kakija és oda fog ezután üríteni. Egy próbát megér. Írd majd le hogy sikerült-e.
2009. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ez pisire is vonatkozik?
2009. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen
2009. szept. 20. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jó az elsö!

Nekünk is volt ezzel gond.Persze nem rendszeresen, csak kipróbálta, hogy lehet- e, vagy mit szólunk hozzá. Hát mondanom sem kell, megszidtuk. Aztán pórázon vittem ki esténként (amúgy kertes házban tartottuk, s pont e célból), körbevittem a ház elötti betonon és végig lehajolva hozzá- mondtam, hogy "ide nem szabad pisilni!- látod? -a betonra nem szabad kakilni!"a aztán a szölö közé vezettem ami a ház háta mögött van, megdicsértem, hogy okos kutya. ott elengedtem, mondtam, hogy ott pisiljen kakiljon, utána megdicsértem megint.Befelé menet megint mondtam, hogy a betonra nem szabad, csak ott hátul pisilünk és hátra mutattam, megint megdicsértem. Aztán bent a lakásban az Anyukámnak is elmeséltem a höstettét, hogy milyen ügyes volt.

Azt nagyon szeretik, ha róluk van szó, ügyesen megtanulják pár nap alatt.

Vannak kutyák akik nem igényelnek ennyi foglalkozást, hogy elérjünk valamit náluk, az a gazdi szerencsés. Az enyém egy önfejü, makacs, hisztis, minden rosszat kipróbálós kislány.- Még mindig :D Aki sok odafigyelést és munkát kiván tölem. De megéri, nagyon okos lett!!!

2009. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!