Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédom miért nem a...

A szomszédom miért nem a saját kutyájuval törödik, miért az enyémet nyaggatják?

Figyelt kérdés

Nem zavar, de mégis igen.


VAn két kutyája, láncon vannak, de néha elengedik őket, és 1m magas kerítésen akkor jönnek ki-be amikor kedvük tartja. Sétálni soha nem voltak, gazdástól.


Most nekem van kutyám, és néha kint van a kertben. És azt látom, hogy ott a kerítésnél van a szomszédom, és oda hívja, meg beszél hozzá, hogy "de szép vagy, gyere ide."


Most nem zavar, simogathatja, de amikor mennék ki, és leállítanak kérdezgetni, hogy honnan van, mennyi idős, mi a neve...

Attól ki vagyok.


Miért nem a saját kutyáit neveli meg inkább, hogy ne ugráljanak már ki az utcára, és miért az enyémet nyaggatják?



2013. febr. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem a kérdésedet. Lehet én értem rosszul de az zavar, hogy megdicsérik? Csak kíváncsiak az emberek, a szomszédod pedig szépnek tartja a kutyádat.

Én nagyon örülök amikor érdeklődnek felőle, meg dicsérik. Szerintem nem halsz bele ha elmondod, hogy mennyi idős és, hogy hívják.:) Az emberek kíváncsiak.

2013. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy simogatja és nem fejbe veri... :/
2013. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Bármilyen furcsa az emberek főleg a szomszédok szoktak érdeklődni.Mond meg neki semmi köze a kutyádhoz és hagyjon békén.Ha ez a megoldás nem jó neked akkor tűrjed az érdeklődését!
2013. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérdezd meg tőle, hogy ő az övéit miért tartja láncon? Miért nem viszi őket sétálni?
2013. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Így legalább beszélgetés útján felhívhatnád a figyelmét arra hogy többet foglalkozzon a sajátjaival, mutass példát.

És mondhatnád neki hogy most már ideje lenne rendes kerítést csinálni.

2013. febr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!