Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap ivartalanították a...

Tegnap ivartalanították a kutyámat, tegnap ivott szépen, de ma már nem akar :S enni eszik. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Nem rég hoztam fel lementem vele eü sétára 1x pisilt 2x leguggolt pisilni de nem pisilt láttam mert van még hó. Ez nagy baj? Sokat pihen, nem látszik rajta hogy rosszul lenne, de aggódom. Túl reagálom? Vagy tényleg baj lehet?
2013. febr. 23. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy nem iszik, majd fog, ha szomjas lesz. Szuka vagy kan? Kap fájdalomcsillapítót? Hagyd pihenni, nincs semmi baja.
2013. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még fáj neki, ha bármit kell csinálnia azzal a testrészével. A pisi/kaki is sok izmot igényel, és még fáj neki.
2013. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Szuka kutyus. A műtét után kapott 24órás fájdalomcsillapítót de mára már nem adott. Tegnap fel is hívtam az orvost azt mondta hogy nem kell neki, de ha úgy látom hogy fájdalmai vannak akkor adhatok neki reggel és este 1db algopyrin-t.

2013. febr. 23. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy is még tél van, kevesebbet isznak a kutyák. Van olyan, hogy az én kutyám télen egy napig semmit nem iszik, egy kortyot sem. Inni fog majd ő is, ha hiányolja a vizet. :)
2013. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jaj így már kicsit megnyugodtam.
2013. febr. 23. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Normális, nyugi :)
2013. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma voltunk kontrollon, és mondta a doki hogy konzervet eszik annak 80%-a víz, úgy hogy ha szomjas lesz inni fog. :)

Köszönöm mindenkinek a választ :)

2013. febr. 25. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor érthető, hogy nem kívánja annyira a vizet. Viszont arra vigyázz, hogy ha csak konzervet eszik, az nem tesz jót a fogainak. Ha csak keményet vagy csak puhát rág, az nem jó. Elvileg vegyíteni kéne, hogy egészségesek legyenek a fogacskák. :)
2013. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom :) csak a műtét miatt eszik azt hogy a széklete lágy legyen és ne legyen neki fájdalmas.
2013. febr. 27. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam. :)
2013. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!