Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden alkalommal leveszitek...

Minden alkalommal leveszitek a nyakörvet a kutyáról, mikor hazaértek/otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam, sosem vakarja, vagy nem jelzi, hogy zavarná, ezért olyan egyértelmű volt, hogy rajta marad. Rövid szőrű, a nyakörv meg elég laza.

2013. febr. 24. 21:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Én leszoktam,felesleges rajta. Bár a kis kendő is felesleges a nyakába mégis rajta van már fél éve:)

Ha tetszik és nem koptatja a szőrét rajtahagyhatod.

2013. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
94%
igen, le. minek legyen rajta a lakasban?
2013. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
hámja van, de csak akkor teszem rá, ha megyünk valahová. itthon csak killtix van rajta, semmi más
2013. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Én mindig leveszem! Nem nagy feladat rárakni vagy levenni. Labradorom van panelba és sokat vagyok lent vele de nekem ez nem probléma, hogy levegyem vagy felrakjam..


plusz tudom, hogy hülye gondolkodás tőlem ez de én pl. rettegnék attól h a kutyán van a nyakörv és otthon mondjuk felakad vagy beakad valamire, ő megijed és elkezdi rángatni és megfullad... :S tudom h erre az esélye szinte 0% de nem kockáztatom meg! szóval leveszem róla!:)

2013. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Soha nincs rajta nyakörv, kivéve, amikor kullancs-időszak van, és akkor is csak a kiltix. (de ezt is pihentetni szoktam nekik)

Nem annyira kényelmes szerintem.... beizzadhat alatta (ha textil), a bacik jobban megtelepszenek meleg, kicsit nedvesebb helyen.

2013. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
OTTHON soha nincs rajta :) az előző kommentemből kihagytam, és valaki félreértheti :D
2013. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen, le. Rettegek attól, hogy felakadnak valahova. Sajnos volt rá példa ismerősnél.
2013. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Persze, nem nagy meló, nem áll semmiből, csak nekem valahogy eszembe sem jutott (másfél hónapja van nálunk, első kutyám). Hétvégén otthon voltam a kutyussal a szüleimnél, és apu kérdezte, hogy nem szoktam-e levenni.

Az is igaz, hogy a bacik könnyebben terjednek, pláne most, hogy esik az eső. (Most mondjuk pont nincs rajta, mert szárad).

2013. febr. 24. 22:03
 9/28 Valletta ***** válasza:
83%
Én sosem veszem le, és bár chippelve van, nem szökős, de azért jobb szeretem a bilétát a nyakában tartani, biztos ami biztos.
2013. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt egy nagytestű kutyám ami szökni kívánt és a kerítés megmászása után a lemászás már nem ment zavartalanul,ugyan is a nyakörv beakadt.Az utolsókat rúgta már mikor észrevettem, de sikerült leszednem.

Pár perc múlva mintha misem történt volna úgy szaladgált,de azóta egyik kutyámon sem hagyom rajta a nyakörvet.

2013. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!