Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez túlzás?

Szerintetek ez túlzás?

Figyelt kérdés
nem merem kint hagyni a bolt előtt a kutyámat, mert félek, hogy ellopják.Ugyan van benne chip, de mostanság nagyon sok kutyát lopnak el és adnak el. Meg attól is félek, hogy valaki megmérgezi amíg bent vagyok
2013. febr. 24. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor ne vidd el magaddal a boltba.
2013. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Valletta ***** válasza:
Szerintem nem túlzás, főleg ha fajtatiszta. Én is félek ott hagyni, pedig keverék.
2013. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják,hogy senkinek sem kell manapság kutya még fajtatiszta sem...de én nem bíznám a véletlenre, még a keverék kutyámat sem merem kint hagyni a bolt előtt mióta egy ismerősömnek a kistestű korcs kutyáját elvitték a cigányok, és másnap a c.telep környékén egy árokban találták meg széttépve, amit feltételezések szerint egy vagy több kutya tett.

Vagy azzal szórakoztak,hogy a kistestű kutyát a nagyok közé dobták,hogy azok széttépjék, de valószínűbb,hogy egy kutya viadalra szánt kutya gyakorolt rajta.(Más különben nem lopnák el)

2013. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fajtatiszta magyar vizsla. Szeret eljárkálni velem ezért viszem mindenhova
2013. febr. 24. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A kutyát nem szabad sehol sem magára hagyni! Szerintem még nem is törvényes, de főleg a kutyádra veszélyes. Ha szereted, akkor nem viszed magaddal. Az ellopáson kívül még tucatnyi rossz dolog történhet vele, nem is értem miért nem jut ez eszébe senkinek...
2013. febr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Sose hagyom kikötve a kutyámat, nem csak azért mert ellophatják, hanem mert megtámadhatja egy kutya és még elfutni sincs lehetősége, nem hogy védekezni. Szerintem ketté kell választani: vagy ügyeket intézek (bolt, posta) vagy kutyák sétáltatok.
2013. febr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:26-os! Brefogani nem akarnka "egyesek" csak úgy, mert az nyomonkövethető. De ha egy kóbort elkapnak vagy egyet ellopnak, az tökéletes gyakorlókutyának.
2013. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia. én sem kötném ki a világért sem, mert hihetetlenül aggódnék érte.

Ha ügyet kell intézni, és viszem magammal a kutyát, akkor mindig megbeszélem előtte párommal, vagy egy barátnőmmel, hogy menjünk már el kutyát sétáltatni, és nem egyedül megyek, és ha pl posta felé megyünk, megkérem barátnőmet, hogy vigyázzon már rá két percre, míg beszaladok, és kész.

ő ott marad, én is nyugodt vagyok, és a kutya is biztonságban van.

2013. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!