Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fekszik mostanában a...

Miért fekszik mostanában a kutyám sokszor kakiba?!

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ragadozó ösztön így próbálja elfedni a szagát
2013. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
xDDDDDD
2013. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előjött belőle ez az ösztön, Te nem tiltottad le elég határozottan, ő pedig ezért előbb-utóbb fel fogja venni ezt a szokást.

Az enyém is csinálta egy ideig, de nagy szidások jártak érte, aztán leszokott róla.

2013. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
labradorom van, nem mondom,hogy okos mert van még mit tanulnia de a falkavezér én vagyok. nem vagyok híve a bántásnak de már kapott ki miatta és le is szídtam már érte nagyon... de nem foglalkozik vele :S
2013. febr. 25. 06:43
 5/6 anonim válasza:
0%
mertcuki:$$$$ :)
2013. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát utolsó, te is annyit értesz a kutyaneveléshez, mint én az atomfizikához...

Remélem, hogy egyszer majd megsimogatsz egy kutyát, ami előtte két perccel hemperget bele egy friss fosba, és akkor is azt mondod, hogy cuki.

Kérdező. az én kutyám is csinálta ezt, de ő a dögökbe )elütött madár,béka) feküdt bele, én is letiltottam róla(nem ütöttem meg) és egy idő után leszokott róla.

Ajánlom, hogy először "leordítsd" a fejét, ha ez sem válik be, akkor szorítsd le a földre, és mondd neki, hogy nem szabad.

2013. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!