Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro plan, vagy Josera? A...

Pro plan, vagy Josera? A véleményeteket szeretném kérni, most váltunk fenőt tápra csak nem tudom melyikre. Eddig Pro Plan Puppy Large Breed Athletich-et kapott de hallottam, hogy a Josera Aktive is jó táp valamint a Regular is.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék már drágább tápra váltani ez a max.

Utána olvastam de így sem tudtam eldönteni melyik. Ti etettetek e valamelyikkel van e valami tapasztalat vagy, esetleg maradjuk a Pro Plan-nál? Tanácsokat szeretnék kérni!



2013. febr. 24. 23:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Betegség biztos, hogy nem kiskora óta ilyen valóban elég sokat mozog de nem extrém sokat, napközbe udvaron van meg persze napi 1-1,5 óra séta és 2-3 óta aktív játék a többi kutyával ez a rendszeres, hétvégente pedig erdő stb... szerintem elég neki ennyi idősen. Még arra gondolok mivel elég magas lett lehet eddig azért nem hízott mert a növésre ment el az energia most lesz 11 hónapos és a doki azt javasolta váltsunk felnőtt tápra. De viszont még ezekhez hozzá szeretném tenni, hogy nem eszik sokat tehát ne egy nagy tál kaját képzelj el, vacsira 1 pohár szárazat kap az ebéd pedig kb. ilyen mennyiségű fent említett főtt kaja és nem kevésszer kihagyja, az egyik étkezést tehát nem éhes.. ezért is kap csak 2* egy nap mert nem ette meg a 3-at. Tehát nem egy nagyétkű kutya a nagyságához képest. Ezért kéne neki másik táp véleményem szerint.
2013. febr. 25. 12:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Josera tápcsaládot választanám.Nekünk nagyon bevált,míg a Pro Plan nem.
2013. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pro Plan-t ajánlom.
2013. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!