Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hagyjam abba a gyógyszert...

Most hagyjam abba a gyógyszert, vagy sem?

Figyelt kérdés

Kiskutyámnak pénteken 6 különféle gyógyszert írt fel a doki. Már 1 napja híg a széklete és most hányt is. Most is látszik rajta, hogy nincsen túl jól, fáj a hasa.

Elolvastam mindegyik gyógyszer leírását, és az egyiknek ez az egyik gyakori mellékhatása.

Viszont pont kaja után volt a hányás, nem is ette meg mindet. Ilyen nyálkás habos hányás volt, benne egy kajadarabbal. Lehet hogy csak túl mohón evett?

Az hogy híg a széklete, már tegnap este feltűnt, de nem volt olyan vészes.

Az még fontos infó a sztorihoz, hogy múlt hét szerda óta chappit adtam neki enni, mert a szokásos tápja (Brit Premium) elfogyott, és még nem érkezett meg a rendelés.


Most nem tudom, hogy felfüggesszem e a gyógyszer szedését vagy sem. Ha tudnám, hogy ettől van rosszul akkor nem adnám neki, noha ez a kezelése szempontjából pont egy kulcsfontosságú gyógyszer. A doki csak hetente 3x van bent a rendelőben, legközelebb kedden lesz, csak akkor tudok beszélni vele. Ő egy szemész szakorvos, így a kollégái nem hiszem hogy tudnának segíteni abban, hogy mivel helyettesíthető, tehát hiába telefonálok oda.

Szerintetek mit csináljak? :(((



2013. febr. 25. 00:05
 1/3 Valletta ***** válasza:

Hívd fel holnap reggel, telefonja csak van.

Egyébként szerintem egy kis híg széklet meg hányás nem tragédia, főleg mivel tápváltás is történt, ráadásul rosszabb minőségűre. Főzz neki egy kis rizst a táp mellé.

2013. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most mégis, hogy tud szerinted bárki is segíteni? Még azt sem írtad le, hogy milyen gyógyszer, milyen betegségre.
2013. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Odatelefonáltam, azt mondták csak kedden tudok vele beszélni. Egy másik doki azt mondta, hogy lehet hogy a táp miatt volt, ma reggel még adjam be neki, és ha rosszul lesz megint, akkor hagyjam csak abba.


Azért aggódtam csak ennyire, mert láthatóan fájt a hasa. Enyhén púpozva járt és nyüszögött. De már az éjszaka folyamán jobban lett kicsit, a fájdalom jelei nem játszottak, csak levertnek tűnt. De azóta aludt egy nagyot és már tök jól van. :)


A gyógyszer nevét most nem tudom, mert otthon van, én meg a munkahelyen.

2013. febr. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!