Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla? Honnan?

Magyar vizsla? Honnan?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani drót, illetve rövidszőrű magyar vizsla kennelt?
2013. febr. 25. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, ajánlom a Csővárberki kennelt (Noveczki Katalin) és a Parlagi-Vadász kennelt (Zeitler Ágnes).


Csővárberki kennelben van mindkét szőrtípus, a Parlagiban csak rövidszőrű.


wwww.csovarberki.eu

wwww.parlagivizsla.hu

2013. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem őket!
2013. febr. 25. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Zöldmáli kennel is jó.
2013. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha drótszőrű vizsla, akkor az Abafia kennel a legjobb.
2013. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sok kennelt találsz:


[link]


Fel kell hívni őket, vagy el kell menni megnézni. Nagyon sok jó kennel van, megbízható tenyésztők, de persze a tenyésztők között is van olyan, aki inkább "szaporító", mint tenyésztő. Árban és minőségben is nagyon nagy különbségek vannak.

2013. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Kedves 5ös!

Természetesen tudom, hogy hol kell nézelődni, utána szoktam járni dolgoknak, csak kíváncsi voltam, hogy kinek mi a tapasztalata...

2013. febr. 26. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)


Akkor azt írd, hogy melyik kennellel szemeztél, melyik szimpatikus. Természetesen mindenkinek vannak tapasztalatai, aki vásárolt már vizslát, hogy melyik tenyésztő milyen, valakinek az szimpatikus, ahonnan vette a kutyát, valakinek meg pont az nem szimpatikus, és esetleg megbánta.


Írd meg, hogy mire szeretnél kölyköt, melyik lenne a megfelelőbb neked? Rövidszőrű vagy drótszőrű? Kb. milyen összeget tudsz kutyára szánni? Hol laksz? El tudsz-e menni a kölyökért, vagy fontos, hogy a közelben legyen? Mi a fontos számodra a kutyával és tenyésztővel szemben?


Így talán tudunk ajánlani tenyésztőt.

2013. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 7es!


Egyelőre nem szeretnék még vizslát és ki fogom tudni választani a megfelelő tenyésztőt, hidd el! Csupán arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e olyan kennel, amit ajánlanak többen is... (persze az közel se biztos, hogy amit mondjuk többen ajánlanak, az nekem is megfelelő lesz majd)


Alapvetően a rövidszőrűek vonzanak, de mivel eléggé elcseszték már őket, így a drótszőrű felé húzok inkább...


Nincs keret, hogy mennyit tudok rá szánni. Ha eljön az ideje és megtalálom a megfelelő tenyésztőt, akkor ki fogom tudni fizetni :) És igen, el is fogok tudni érte menni. Csak azért nem fogok egy hozzám közel eső kennelből választani, mert az közel van...


Különösebben nem szeretném használni semmire. Családi kutyának szeretném, természetesen az igényeit szem előtt tartva.

2013. febr. 27. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Kőfalmenti kenel-a legjobb csak jót hallani róla-az én kutyám is onnan való-már leállítottak az utcán h milyen szép-meg h kiállításra vinnék stb.Én csak agilityzek vele-de nagyon okos ügyes kutyák kerülni ki abból a kenelből.Az én kutyám testvéreiből 4 külföldön van-és a többit is máshova vitték mint ahonnan a kenel való
2013. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!