Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alig 1 éves szuka Amerikai...

Alig 1 éves szuka Amerikai staffordshire terrier kutyámat felcsinálta 1 idősebb kuvasz! :' ( szerintetek mittegyek?! Nemfog +halni a méretek miatt vagy eggyáltalán hogyfog kinézni!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 10:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Inkább kockáztatod, hogy meghaljon? Bravó! Szeretheted a kutyádat...
2009. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%
A kutyád érdeke az ivartalanítás, ezért kell megtenni, mert különben elég nagy veszélyben van. Én biztos, hogy nem kockáztatnám az életét.
2009. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%

Olvasd el és gondolkozz!

[link]


A stafford egyébként pont az a fajta,amiből rengeteg kerül sintértelepekre,a fajtamentők csak töredékét tudják megmenteni.A telepeken altatáskor biztos,hogy őket veszik előre(nem könnyen kezelhető fajta,nem fogadják őket be az emberek).

szóval ha majd leelleted a kutyádat,te is hozzájárulsz a szaporulattal a sintértelepi kutyák halálához.

2009. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

nemvagyok felelőtlen!!

elkövettem 1 apró hibát aminek itt az eredménye!

voltam áll.orvosnál és aztjavasolta hadjam hadfialjon le aztán ha a fialás nehézkesen kezdődne el akkor azonnal szoljak neki/k/ és jönnek segíteni neki!!!

nem tenyészteni akarom akkor lenne több kutyám is....

szerettem volna 1 ilyen kutyát és csak azon az áron kaptam /ingyen :) / ha az aki adta a második tüzelésekkor felcsináltatja a faja vérvonalú kutyájával visszaadok neki 2 kiskölyköt a többi az enyém maradhat és az annya is....

szeretem a kutyám,nemszűkölködik semmiben sem!!!!!

miért mindig a rosszra tudtok azonnal gondolni!!!?? :S

szánalmasak vagytok!

mellesleg nem támadásokat hanem segítségetek szerettem volna kérni....

2009. szept. 23. 16:05
 15/33 A kérdező kommentje:

most olvasom....

már minden kölyökre vár a gazdája attol eltekintve h korcsok lesznek!!!

és nagyon okos,örzővédő kutya a szatfi!!!!

ember,gyerekbarát nagyon , olvass rólla infót....

2009. szept. 23. 16:07
 16/33 anonim válasza:
100%
Nemvalószínű hogy a kutyád megfog halni,de az előfordulhat,hogy az utódokelpusztulnak születésük után vagy a szuka elvetél.
2009. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%

Pff hát te elmebeteg vagy már ne is haragudj.

1. Úgy hoztad el a kutyát hogy nem jártál utána mi jó neki és mi nem mert ha megtetted volna tudnád hogy a 2. tüzelésnél is veszélyes még fedeztetni.

2. Nem szereted a kutyád mert ha szeretnéd odafigyeltél volna rá tüzelési időben.

3. Ha arra nem volt pénzed, hogy 30ezret kiadj egy kutyáért hogy eteted?? Miből hordod orvoshoz??


Én is szeretnék almot a kutyámtól de ha egy kuvasz felcsinálná azonnal vinném ivartalaníttatni. Felelőtlen vagy.

2009. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez képest a fajtamentőktől ingyen,örökbefogadási szerződéssel kaptál volna egészséges,oltott,ivartalanított kutyát...
2009. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

arról nem beszélve, hogy egy szukának első tüzeléskori befedezés fizikálisan nagyon nem tesz jót (még az kéne hogy az ő csontjai erősődjenek, ő fejlődjön, ehelyett meg majd most növeszti magában a kölyköket, utána meg kiszívják minden energiáját amit a növésre-erősödésre fordíthatna)...

mondjuk annak az eladónak is az annya keservit aki odaadja a kutyát "kölyökvisszaadásért". biztos ő is nagyon fog örülni hogy a kutya első tüzeléskor fel lett csinálva, az meg még jobb lesz neki ha ő még erre a kövi tüzeléskor ráfedeztet egy sztaff kannal. rendesen haza fogják vágni az egymásutáni almok szerencsétlen szukát...

2009. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
kedves Kérdezőnk egy szaporítótól jutott "ingyen"kutyához.Az alom felnevelése,illetve az addigi orvosi költségek annyiba fognak kerülni,hogy abból már vehetett volna staff kölyköt minden feltétel nélkül.
2009. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!