Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan üdvözölhetem kutyáim...

Hogyan üdvözölhetem kutyáim hazatérve?

Figyelt kérdés
Hosszú távollét(2 hónap)után megyek haza hamarosan családomhoz és három szeretett kutyámhoz.Szinte biztos vagyok benne,hogy ők is nagyon örülni fognak a találkozásnak-de nem jobban,mint én...Kérdésem az,hogyan szabad őket üdvözölnöm ebben az esetben,hogy megőrizzem falkavezéri,,pozícióm"?Miután a család többi tagját üdvözöltem,őket is megsimogathatom?Vagy csak ha már teljesen megnyugodtak?
2013. febr. 26. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

3 velős csont!

Egyébként, szerintem, ők lesznek az elsők, akik üdvözölnek!

2013. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem vagy farkas,nyugodtan üdvözöld őket:)

Ettől nem fognak lenézni a nagyyyy falkavezérségi pozicíódban :)

2013. febr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Ugráld körül öket, és örömödben pisilj be. :)
2013. febr. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem,előbb vegyél fel olyan ruhát amit nem sajnálsz a kutyáid üdvözlésére.
2013. febr. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
imádom a kutyám, próbálok tartani én is mindent úgy, h én legyek a falkavezér, én sem simogatom meg a kutyám egyből ahogy hazajöttem akárhonnan, én is olvastam a kutyapszichológiás könyveket.. de ez azért dúrva h 2 hónap után nem akarod a kutyáidat egyből meggyömöszkölni mert aggód h nem leszel falkavezér..
2013. febr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat!!Nincs nagyyy"falkavezérségi pozícióm,csak éppen annyi,hogy tisztelnek,elfogadnak,szót fogadnak és szeretnek.Ezt pedig nem szeretném nagyon összekavarni a kis fejükben,úgy hallottam,üdvözléskor,hazaérkezéskor vannak bizonyos szabályok,ezért érdeklődöm.Persze,az nem kérdéses,hogy később mennyi finomságot kapnak,itt a megérkezésről van szó:)
2013. febr. 26. 06:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy kapnak simit és nagyon szeretik,ha megveregetem a kis koszos hátukat,amit állandóan vakargatni kell:))De a gyömöszölősdi még várat magára,majd ha átöltöztem és kifújtam magam:)
2013. febr. 26. 06:39
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
nem attól lesz tekintélyed, hogy üdvözlöd a kutyáidat. tedd ugy ahogy szeretnéd.
2013. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos kiugranék a bőrömből, ha újra látom őket ennyi idő után. Nem hinném, hogy ettől leszel jó vezetőjük.
2013. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha ennyire a vezetői pozíciód miatt aggódsz, arra nem gondolsz, hogy 2 hónap alatt már valaki átvette a te szerepedet a kutyáid szemében?

Én is komolyan veszem a falkavezérségi dolgokat, de azért nem így. én nekem múltkorában 2 hétre el kellett mennem itthonról, és amikor hazaértem, eszembe se jutott, hogyha üdvözlöm a kutyáimat,akkor csökken a tekintélyem a szemükben, és, amikor hazaértem,(sose csináltak ilyet, és azóta se) a két kutya rám rontott, szó szerint ledöntöttek a lábamról a lendületükkel, és amikor seggre ültem, olyan mértékben elárasztottak szeretettel, hogy leírni se tudom, kb levegőhöz nem jutottam tőlük, mert csak jöttek, és jöttek. amikor felálltam, és elkezdtem lépkedni, akkor meg egymással kezdtek el játszani, és ha utolérték egymást, akkor egymásnak is úgy örültek, mint előtte nekem.

Későb, mikor lenyugodtak, akkor leültek mellém, de úgy hogy hozzám dőltek, és úgy kb 3 percenként valamelyik arcon nyalt.

Ezóta az eset óta sem változott a viszonyunk, ugyan olyan a kapcsolatunk, ugyanúgy rám hallgatnak a legjobban, és azóta amikor hazajövök már nincs ez a nagy öröm, hanem ha beléek a kapun, akkor farok csóválva mellém sétálnak, én köszönök nekik, hogy "hello bébik" és teljesen jó a viszonyunk.

2013. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!