Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha együtt laknátok a barátnőtökkel, és egy teljesen átlagos hétköznapon hazatérve rajtakapnátok őt egy másik LÁNNYAL a közös ágyatokban, félreérthetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

jól néz ki a másik csaj ?:D ha igen: hát megbocsájtom a félre qrást ha .. :D nos minden pasi vágyálma h 1x 2 csajt döngessen :D vtöbbet :D és ha adott a helyzet miért ne :D


19F

2010. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Körbekínálnám a kolbászom.
2010. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Talán egy kicsit zavarna, de megbocsátható, lányokra nem vagyok féltékeny.HA férfival csinálná, összetörném mindkettőnek az arcát.
2010. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Lány vagyok, de elképzeltem a helyzetet... A pasi helyében azonnal szakítanék. Nem akarnék leszbivel együtt élni... Mennyivel jobb, mintha pasival csinálná? Senkive ne csaljon meg. :S
2010. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


Bocs, de látszik, hogy lány vagy. :) Nem véletlenül kérdeztem a fiúkat. :)

2010. dec. 22. 17:07
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Csatlakoznék, aztán valószínűleg szakítanék vele.

21F

2010. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
detto. jól megbasznám mindkettőt, aztán a sajátomat még utoljára leszopatnám , és mehet a fenébe . kitérdekel, hogy lánnyal tette, akkor is megcsalt.
2010. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Hát kipróbálta ezt is. Kíváncsi. Lánnyal nem gáz szerintem. Megmutatnám neki, hogy jobban nyalok mint egy csaj:D
2010. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem tom. Nekem a barátnőm szereti a lányokat is, de ugye egy pár mindenben osztozik egymással, így megígértettem vele, hogy ha akad barátnője, akkor vele is. :) Viszont ha pasival csinálná a hátam mögött (magaslabda!), akkor lezúznám én is mindkettőt, sőt, az egész házat is.
2010. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ritka kivétel vagyok, de ez akkor is megcsalás. Nem számít, hogy lánnyal tette.
2010. dec. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!