Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves labradorom....

Szandi199023 kérdése:

Van egy 2 éves labradorom. Van egy boxa, ott van a háza is. Este mindig bezárjuk. Nem szeret a boxban lenni. Játékos. De mostanában szomorúnak tűnik. Játszunk, aztán meggondolja magát és befekszik a házába. Beteg lehet?

Figyelt kérdés
Eddig alig várta h kiengedjük. Most befekszik magától, és akkor amikor játszom vele. Ez mitől lehet?Öregszik? Vagy van vmi baja? Ja és enni nagyon szeret este alig várta mindig a vacsit. Most meg az sem érdekli annyira mint eddig. Megeszi. De nem akármit. Szerintetek túlreagálom? Én úgy gondolom h nem beteg. Mert akkor nem enne. és nem játszana.
2013. febr. 26. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A kutyád fiatal, még messze van az öregségtől. Most éppen nagyon hirtelen meleg lett. A legtöbb kutya ilyenkor lustább, kevesebbet is eszik.
2013. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kedvetlenség és étvágytalanság komoly tünet, mindenképp keressetek fel egy állatorvost. Láza van a kutyának?
2013. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon elszomorító, hogy egy boxban van bezárva a kutyátok. Miért nem lehet kint a kertben? Rálépne pár virágra vagy mi??!!!
2013. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak este van bezárva...amúgy egésznap kint van! És nem a virágokról van szó..hanem arról h elszökik...és azt nem szeretném! És ha nem tudod h pontosan mi is van akkor ne írj! Köszi
2013. febr. 27. 07:17
 5/9 anonim ***** válasza:

h

Ha szökik egy kutya, az azt jelenti, unatkozik. Csak a játszás egy munkakutyának igen kevés. Naponta foglalkozni kell vele ,meg kell dolgoztatni különböző feladatokkal, el kell vinni sétálni, elengedni valahol egy szabad futásra, szagolgatásra.

2013. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyit sétáltatjátok, mennyit találkozik más kutyákkal, mennyit tanítjátok??
2013. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk eleget kellene szabadon sétáltatni a kutyát naponta. És dolgozni kellene vele, más kutyák közé kéne vinni naponta. És még ha esetleg egy picikét felelős lennél, utána néznél a nevelésnek is, máris nem szökne szerencsétlen labi. Csak azért szökik, mert te, mint gazda pocsék vagy. Nem megfelelően és nem eleget foglalkozol vele. Ennyi.
2013. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem is ismersz. POCSÉK VAGY TE....
2013. febr. 27. 18:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Elárulom neked nagyokos h igenis naponta viszem a kutyámat sétáltattni...találkozik más kutyákkal is...nagyon szeretem tanítom is. Szval ne mond nekem h pocsék gazda vagyok....egyébbként is tanácsot kértem nem okoskodást...és megvádolást h én egy szar ember vagyok! Nem szökött még el soha..csak volt h kiment az utcára...nem akarom h vki elvigye...mert barátságos. Jobban szeretem ha tudom este hol van. Amúgy kiderült h álvemhes!
2013. febr. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!