Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hol szoktátok futtatni a...

Ti hol szoktátok futtatni a kutyátokat? Merre lehet megtalálni a jó kutyafuttató helyeket? (nem feltétlenül kutyafuttató)

Figyelt kérdés
Mi most keresgélünk, de sajnos még nem találtam megfelelőt.
2013. febr. 27. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
És ugyan melyik településen? Mert jó, ha én ajánlok neked miskolcit, te meg szegedi vagy....
2013. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok, 11. kerületi.

A gellért hegyre szoktunk járni, ott van sok nagy szabad terület, és nincs olyan sok ember mint mondjuk a Margit szigeten vagy a Város ligetben. És nekem ugye közel is van. :)


De anélkül, hogy tudnánk merre laksz, nem fogsz érteles választ kapni. Én hiába írtam meg, kicsi az esélye, hogy pont környékbeli lennél te is.

2013. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy kérdeztem, hogy nekem segítsetek, csak egyszerűen mondjátok meg, hogy ti merre futtattok:D Amúgy Kunszentmiklósi vagyok
2013. febr. 27. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Töltés, Tisza part, Maros part.
2013. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Leggyakrabban a Duna part mentén futtatom a kutyát.


Kunszentmiklós nem olyan óriási város, hogy egy 5-10 perces kocsikázással ne találj mezőt, szántót, ahol a BEHÍVHATÓ, nem vadat űző kutyádat szabadon engedheted ;)

Például a város széle és a vonatállomás közti hatalmas pusztában, vagy odébb a bakérpart mentén több km hosszan lehet menni anélkül, hogy bárkivel is találkoznál. Mondjuk nyáron a hőségben tuti nem vállalnám be :D Egyszer gyermekkoromban a Kossuth Lajos utcától kimásztunk unokatesómmal a vonatsínekig majdnem...csak egy kis sétára indultunk :)

A Toldi utca legvégétől is egy karnyújtásnyira van a hatalmas pusztaság.


Kisebb futtatásra az ÁMK körüli zöld park, vagy a szintén a központban lévő másik park (Baksay Sándor és Szent Erzsébet tér sarkán lévő nagy bolt mellett) is alkalmas, kevésbé forgalmas időszakban...de ha járókelők közelednek, azonnal fogd meg a kutyádat!!!


Vidéki város lévén, a miklósi emberek (tisztelt a kivételnek) félnek a kutyáktól és nem szeretik testközelben tudni az idegen kutyákat...TAPASZTALAT!!!

2013. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
google earth ,a városod ,és egyszerűen keresgélsz , vagy : fogod a kutyát és elindulsz toronyiránt ,kis tarisznya benne hamuba sült pogácsa,meg jutifalat . kb : egy hét alatt ,napi 2-3 órás sétával felfedezheted a környezeted ,tudni fogod,hol merre lehet bicajjal,hol merre érdemesebb gyalog menni. hol vannak veszélyes helyek,és veszélyesnek tűnő kutyák . mobil mindíg legyen nálad, esetleg zene az egyik fülbe :) és már a megfelelő hely megkeresése is ,remek móka . a folyók mellett mindig van töltés, a szántóföldek között mindig van kavicsos út, az erdőben talán van turista útvonal, a bicikli útról sok irányba kanyarodhatsz, az erdősávok ( nem erdő, csak sok fa ,keskeny sorban )mellet is vannak utak, a szélerőművekhez mindig rendes kavicsos út vezet,és a legtöbbször van út tovább is. stb,stb .
2013. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szilvi&Argos nagyon köszönöm!

Igazából a gond csak a sok tanyasi kutyával van, akik a tanyákról jönnek ki, komondorok, kuvaszok... nem lenne velük túl jó találkozni.

2013. márc. 1. 20:35
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nincs mit :)

Régebben sokat nyaraltam Miklóson, sok rokon ott él...


Hivatalos úttal semmire nem mész a barom gazdák esetében. Legyen nálad vmi legális kutyariasztó spray, elektromos riasztó, kaviccsal töltött flakon, bármi, amivel tudsz védekezni a kijárkáló kutyák ellen

2013. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!