Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felétek is egyre több a...

Felétek is egyre több a kóbórkutya?

Figyelt kérdés
Nálunk egyre több van és én mo djuk félek is tõlük mert megkergettek már párszor :D Ez attól lehet h kötelezõ lett a chipezés? Minek tart kutyát aku nem vigyáz rá? Vannak annyira aranyis szép kutyák is...
2013. febr. 28. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitört a tavasz,a kankutyák szöknek és szukákat keresnek.
2013. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Valletta ***** válasza:
Azért látsz ilyenkor több kutyát, mert sok szuka tüzel. A többségnek van hová hazamennie, csak cs.sznek rá, hogy kinn van a kutya az utcán.
2013. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Na, nálunk is ez a probléma, hogy a kedves gazdik csesznek rá, hogy kiszökik a kutyájuk... és ha az utcán szembetalálod magad egy kiszökött kanos harcikutyával, akkor meg persze nem a gazda a hibás, ááá, dehogy! Minek mentél arra?! :D

Agyrém, hogy milyen emberek vannak...

Szerintem lehet az oka a chip-ezés egyébként. Sok hülyének csak addig kell a kutya amíg nem kell rá költeni egy vasat sem. (Mert "maradék kajával ingyé is elvan".)

2013. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor az az oka,hogy tüzelnek a szukák.De szerintem a chip miatt is sok.Igen,mostanában sajnos nálunk is több a kóbór kutya...ami nem jó mert a mi kutyánk képes egész nap ugatni amíg ott vannak. :/
2013. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez kb már így van 1 hónapja... Van egy kutya németjuhász szerû õ mindig megkerget:D van már vagy 10-12 kutyus aki haver néha adok kaját de szerintem nincs gazdijuk mert mondom van amelyiket már 1 hónapja is láttam.
2013. febr. 28. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én városomban ugrásszerűen megnőtt a kóborló kutyák száma. Itt a chipezés a gond. Nem egy szép ápolt golden retrievert látok kint szaladgálni rémülten, félve. Az egyébként is kissé csipkedős kutyámmal már félve sétálok, nehogy összefussak egy ugyanolyan problémás kutyával. A szomszéd utcában is bő egy hónapig mászkált egy kis bolognese jellegű kutya, mire a menhelyre bevitték.
2013. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!