Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy mar nem fog ram...

Lehet hogy mar nem fog ram nezni mint gazdara mert kivalaszt egy masik szemelyt?

Figyelt kérdés
2 eve Angliaban elek es a Yorki kutyam a szuleimmel es a tesoimmal maradt ideiglenesen. Egyszer latogattam meg es majd megint megyek.Allitolag anyat mindenhova koveti.Felek hogy elveszitem.

#kutya #elfelejtés #vagy nem engem fog gazdanak tekinteni mar.
2013. márc. 1. 00:23
 1/4 anonim válasza:
8%
Nem fogod elveszíteni. Nem választ magának másik gazdit. Az a gazdija aki eteti. Szerintem ok igy viszonyulnak hozzank. Persze akkor lehet hogy meg ott van a baratsagotok :3 Tuti nem felejt el. Nyugi :333
2013. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem felejt el, de az alapján, hogy mindenhova követi anyukádat, ő minden neki, csak nem a gazdája.

(A szónak annak az értelmében, ahogy az ideális lenne.)


Lehet, hogy apukádat vagy valamelyik tesódat választotta ki, de az sem kizárt, hogy ő kényszerül a "vezetésre".


Az mindenesetre, hogy követi anyukádat, nagyfokú bizonytalanságra, önállótlanságra és/vagy féltésre utal.

És anyukád tuti nem jól kezeli. Valószínűleg elkényezteti, de ezzel csak árt szerencsétlennek, pont ettől lesznek feszültek a kutyák.

2013. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen valoszinu hogy azt nezi gazdinak aki eteti es torodik vele. De az sajnos nem en vagyok mar egy ideje hisz nem vagyok vele hanem kulfoldon elek.Kesobb szeretnem magammal vinni de lehet mar anyat fogja gazdinak nezni.

A masodik valaszolonak: igen anya elkenyeszteti es tenyleg ahogy hallottam toluk nagyon agressziv is. pl. ha anya olebe ul akkor senki nem erhet hozza mert odakap. Mikor en voltam vele nem volt ilyen. Es felek nem fogom tudni megvaltoztatni mar.

2013. márc. 2. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik így, mert felülkerekedett anyukádon. Ő a vezér. Úgy érzi, neki kell megvédenie a falkát, és amikor anyukád ölében ül és valaki felé nyúl, fenyegetésnek veszi, és bevédi anyukád. Ez nagyon nem jó, de ne aggódj, a kutyák rugalmasak, szóval ha visszaköltözne hozzád, nem okoz majd neki problémát, ha rendesen lesz nevelve. És ne félj, az a kapcsolat, ami most anyukád és a kutya között van, az semmiképp nem nevezhető normális, harmonikus kutya-gazdi kapcsolatnak.
2013. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!