Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A zoofastnál nincs Brit...

A zoofastnál nincs Brit Premium M?

Figyelt kérdés

[link]

Most én vagyok vak vagy nincs M-es? Vagy rosszul keresem?


2013. márc. 1. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez fura, egy hete sincs, hogy onnan rendeltem m-est, de most én sem találom a listában. :O
2013. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] ezt most nyitottam meg innen a gyakoriról, de a listájukban nincs, de így lehet tudok rendelni.
2013. márc. 1. 13:57
 3/9 Valletta ***** válasza:

Az sem biztos, hogy van nekik, ami fenn van a honlapon... Engem jó pár nappal a rendelés után hívtak, hogy a rendelt tápból az adott kiszerelést nem tudják küldeni, csak a nagyobbat.


Brit Premium M-et a Petissimotól rendeltem, jó áron van és két nap alatt itt is volt.

2013. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Velem nagyon rendesek voltak. Gyógytápot rendeltem a cicámnak, a legnagyobb kiszerelésben, de nem volt nekik.

És mivel a tápja semmivel nem helyettesíthető, semmi mást nem evett, ezért megkaptam a kisebb kiszerelésű tápot, olyan kiló árban amibe a nagy került volna. És azért azt mindannyian tudjuk, hogy mekkora árkülönbség van. A 6 kilós táp lett volna 10 500 Ft., a 3,5 kilós 8 000 Ft. Így végül valami 6 000 Ft.-ért kaptam meg. Szerintem ez nagyon nagy jófejség volt.

2013. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet a zoofasttól rendelni?Mert nem igazán értem a leírást.Ez nem úgy működik,hogy rendelek és hozzák?Írnak utánvétről,de csak ha én intézem a futárt,vagy hogy van?
2013. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit külön intézni. Én mindig 2x15kg-os tápot rendelek tőlük, így 13e körül van, ott már ingyenes a fuvar.

Hozza a futár, neki fizetek, és kész.

2013. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A listában szereplő Brit tápok közül többet nem tudnak szállítani már hetek óta, és nem csak ők, máshol is ki vannak fogyva a Brit tápokból. Több helyen hiány van, főleg, ahol jó áron adják, és ingyenes a szállítás.


Az emberek árérzékenyek, gyorsan rátalálnak egy ilyen forrásra. A készlet elapadt, de reméljük nem fogja áremelés követni az újabb szállítmányt.

2013. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor megrendelem máshonnan, bár nem csak tápot szerettem volna és itt voltak olyan dolgok, amiket szeretnék, de majd akkor azokat megrendelem később, azok nem létfontosságúak.
2013. márc. 1. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Taste of the Wild 2*6,8 kg-osat rendeltem, de módosították 1*6,8-asra, készlethiányra hivatkozva.

Most is ott van a honlapjuk kínálatában a 2*6,8 kg.

Ráadásul a módosított táp árát többért számolták, mint a honlapon látható és az eddigi rendelések miatti kedvezményt sem vették figyelembe.

2013. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!