Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Régóta keresek egy típusú...

Régóta keresek egy típusú nyakörvet, de nem találom. Van esetleg ötletetek, hogy hol vehetnék?

Figyelt kérdés
Olyan nyakörvet szeretnék venni a kutyámnak, ami nem kapcsos, tehát olyan, mint egy fojtó, de van rajta fék, azaz nem fojt be, csak van egy mozgástere. És lehetőleg textilből szeretném, nem láncot vagy ilyesmit. Esetleg egy retriever nyakörvvel is kiegyeznék, de most az sem találok. És a funkció mellé jó lenne, ha jól is nézne ki :)
2013. márc. 1. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Félfojtónak hívják szerintem amire gondolsz.

Retriever pórázt meg sok helyről lehet rendelni..

Pl: [link]

2013. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Basszus, köszi. NA ezt a szót nem találtam, hogy félfojtó. Köszi :)
2013. márc. 1. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi esetleg: [link]
2013. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Hurtta nyakörveket. Nagyon jó minőségűek, szerintem jól is néz ki. Igaz, hogy nem a legolcsóbb a kapható nyakörvek között, de ha már nincs növésben a kutyád akkor hosszú időn át jó lesz.

Ilyenre gondoltam: [link]

2013. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a félfojtóval vigyázz. Én nemrég vettem az amstaffomnak egy lánc félfojtót fressnapfban, szóval még nem is egy kis rossz boltban. Nem kellett neki egy pár hónap a fém karikát szétfeszítette, amikor esetleg megrántott, vagy húzott. Szóval vigyázz!
2013. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az én kutyám nem húz :) Csak azért szeretnék félfojtót, mert azt egy mozdulattal húzom a fejére, meg veszem le, így nagyon kényelmes megoldás lenne nekem. Rendeltem is egyet sixfeettől :)


Köszi mindenkinek!

2013. márc. 4. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!