Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes kiskutya? (egyéb...

12 hetes kiskutya? (egyéb lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnénk kutyát és van több lehetőségünk is ebben. Azt szeretném kérdezni, hogy egy 12 hetes kiskutya elhozása mivel jár?

Úgy gondolom, hogy a kutya ebben a korban még könnyen megszokja a dolgokat? (új hely, új gazda, "anyátlanság") Gondolom kissé rosszabbul tűri mint ha 8 hetesen lett volna elhozva.

Mire számítsak? :)



2013. márc. 1. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lesz másabb, mintha 8 hetesen hoznád el, esetleg annyiban még jobb is, hogy nem kell szenvedni már az oltásokkal(már ha normális tenyésztőtől veszed), illetve a korától fogva gyorsabban lesz szobatiszta. Én is 11 hetesen hoztam el még 2 éve a kiskutyám, nagyon gyorsan megszokott, nem sírt első éjszaka sem, gyakorlatilag 2 hét alatt teljesen szobatiszta lett.
2013. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan úgy fogja viselni mint egy kis 8hetes kölyök. Az elején kicsit félni fog, de aztán meg fogja szokni az új helyét.

3 vagy 4hónapos volt a kiskutyánk mikor elvittük az új gazdihoz, a kocsiban nagyon félt, mikor oda értünk pisi, kaki minden volt, elbújt a lábam mögé. Kapott enni el is fogadta, másnap a gazdi mondta, hogy nagyon jól viselkedik, minden hova jár utána.

Nem lesz semmi baj, ne aggódj, hozzánk már 6 felnőtt kutya jött és hamar megszokták az új helyüket.:)

2013. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat kicsivel az átlagnál hoztuk el vagyis egy kicsit hamarabb,de már nagyon megszokott minket nem megy be a házba velem együtt,és nagyon szeret mindenkit.Nagyon hamar felnőtt ezt sajnálom,egy két napba telt és már a lépcsőn is felmászott,a macskákkal is elvan,egyszer együtt aludtak.Szóval nem kell félni alkalmazkodik hozzád.
2013. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként nem 8, hanem 9 hétre lenne szükségük a kiskutyáknak az anyjuk és a testvéreik mellett.

Semmi gond nem lesz, ha 12 hetesen viszitek haza. Rosszabb volna a helyzet, ha menhelyről vinnél haza egy labilis kutyát.


Mielőtt elhozzátok a kutyust, vegyetek meg mindent neki (tál, játék, étel, póráz stb) Első nap azért ne nagyon piszkáljátok, csóri ne kapjon sokkot az új helytől. :D

2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2013. márc. 3. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!