Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fáj ennyire?

Miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés

Lehet ismeritek is ezt a történetet, találtam egy sérült kutyust, mindenképp keresnem kellett neki ideiglenes befogadót, valakit aki tudja orvoshoz vinni, mivel én anyagilag nem állok úgy.

Ma elvitte a nő orvoshoz, és felhívott hogy el kell altatni.

Én azóta borzasztóan érzem magam, folyamatosan rágondolok, és előfordul hogy meg is siratom, de miért?? Nem is én neveltem, akkor mi lesz ha az én kis kutyám hagy itt??Nekem is van 2 és már félek előre. :(


Anyáék vigasztalnak hogy ez megváltás, és gondoljak arra hogy segítettem neki, a párom viszont azt mondta hogy úgy felfújom mintha én öltem volna meg :@ hogyan legyek túl rajta?? :( Csak 3napot volt nálam, annyira meg sem szeretgettem mert féltem a sérülése miatt. :(


2013. márc. 2. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az élet rendje...van olyan velem is, hogy meglátok egy képet és alatta írják, hogy későn értek oda stb. elsírom magamat.

Mindig gondolj arra, hogy jobb úgy neki mert már nem szenved. 1hónap alatt 2 kutyámat vesztettem el...1éve volt. Már mondhatni beletörődtem. Néha még most is megkönnyezem ha ránézek a fényképére de tudom, hogy szenvedett és sokkal jobb neki így.

A 2kutyusod pedig még él és virul nem arra kell gondolni, hogy uramég márcsak kb. xy évem van velük, hanem arra hogy még ilyen fiatalok és még sok szép nap vár rátok. Nem szabad "előre eltemetni" őket élvezni kell a közösen töltött időt.

2013. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!