Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek állatorvoshoz...

Szerintetek állatorvoshoz kéne vinnem a kutyámat a lent leírt tünetekkel?

Figyelt kérdés

Hasmenése van, nem véres, inkább sötétbarna, belül meg sárgás. Egyszer hányt is, undorító, nyálkás valamit. Egyébként nem tűnik levertnek, ugat, futkos. Talán csak egy picit bágyadtabb, alig észrevehető. Talán csak azért látom rajta, mert plusz tüneteket keresek.

Nem tudom, mi lehet a baj. Először diétázzon, aztán meglátom ,mi lesz?



2013. márc. 3. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Először elég diétáztasd ma én már nem is adnék neki enni,ha holnap is megy a hasa akkor viszont vidd el orvoshoz.
2013. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vinném. Egyszer már nagyon "megégettem" magamat, el is veszítettem a kisállatomat 3 évesen. Ha mindjárt elvittem volna, ma is élhetne.
2013. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:
Ma már inkább ne kapjon enni, hívd fel a dokit, majd ő eldönti, mi legyen, de ha holnapra is marad a hasmenés, esetleg újra hány, azonnal orvos.
2013. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lázát mérd meg. 38,5-ig normális végbélben mérve. Ha lázas, akkor ne várj. Az én kutyám tegnapelőtt este bekakilt. Hasmenése volt, vagy 4-szer voltunk még kint aznap éjjel. Mivel amúgy virgonc volt és az étvágya is egész jó, nem vittem el, de megfigyelés alatt van. Ma este csak egyszer voltunk kint. Ma nagyon jó kedve van, sokat labdáztunk. Ennek ellenére sem voltam nyugodt egészen, mert van most ez a pesti parvo-féleség járvány. Több kutyám van, és ők teljesen jól vannak, szóval egyelőre én még nyugodt vagyok. Ha lázas lenne, vagy kihányná az ételt, akkor már vinném is. Gyomorsavat szokott néha hányni, de azt már meg tudom különböztetni. Mivel jó a kedve, és virgonckodik, ezért nem vittem el, de állatorvossal beszéltem, aki szintén azt javasolta, hogy figyeljem, illetve 1-2 napig rizses húsos diétán tartsam.
2013. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, ma nem kap enni. Nincs láza sem. Jól van, ugatva követeli is a kaját, de nem kap azért sem. Még holnap meglátom.
2013. márc. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!