Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russel terrier kutyát...

Jack russel terrier kutyát szeretnék vásárolni (szobába), de nem tudom hogy megfelelő e nekem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Iskolába járok és van hogy csak este fél 6 körül érek haza. A szüleim azt mondták hogy az én kutyám lesz, úgyhogy én is foglalkozzak vele. Szerintetek egyész nap elvan magában ez a fajta kutya? Megjegyzem a vásárlást úgy gondoltam hogy nyáron veszem és addig betanítok neki mindent.
2013. márc. 3. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A jack russelnek rengeteg mozgás és agymunka kell ahhoz, h ne bosszulja meg magát a tartása. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem egyelőre tegyél le róla :S
2013. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj nehogy!! Mindent szèt fog szedni mire haza èrsz :-)
2013. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek van:) lakásban..előtte angol szettere volt,azt mondta azért akart kiskutyát mert elvan a lakásban..AHA..azóta már visszasírja az angol szetterét:D folyamatosan elszökött ahányszor levitte sétálni,lakásban folyton a kanapén ugrált.futkározott a szobában föl-le..lehet hogy kistestű de akkora mozgásigénye van,mint 2 nagytestű munkakutyának.

Felejtsd el:D

2013. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!