Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tartjátok a kutyátokat?

Hol tartjátok a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Kennel,kert,lakás.És miért?És szeret ott lenni?
2009. szept. 12. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 12 hetes amstaffunk van, amikor itthon vagyunk akkor van egy nagy elkerített része és ott van, ha játszunk vele vagy kint vagyunk mehet az egész kertben futkározni. Éjszaka lent szokott lenni a pincébe egy kitakarított kiürített helységben, de ma fent volt éjszaka is ez volt neki az első. Fent jobban szeret lenni. 28/F
2009. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Udvaron kertes házban a többi számomra elfogadhatatlan. Itt látszik hogy igazán jól érzi magát gondolj bele te hogyan szeretnéd leélni az életedet??
2009. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2 kinti kutyám van, és kb. az udvar egyharmad része az övék. Itt azt csinálnak amit akarnak: oda és úgy ásnak hűsölőgödröt ahová szeretnének. Ha kint vagyunk feljöhetnek a nagyudvarra is, illetve felügyelettel lejöhetnek a gyümölcsöskertbe rohangálni. Az udvarrészük úgy lett kialakítva, hogy onnan mindent szemmel tudjanak tartani (ház bejáratát, utcai kaput, kertkeput, utcát, szomszédokat), de ne közvetlenűl az utcafronton legyen - ennek legfőbb oka, hogy régen amikor még fennt voltak gyakran megesett hogy hülyegyerekek a kerítésen keresztűl bottal verték, ingerelték őket.

Szerintem jól érzik itt magukat, nincsenek elszigetelve a külvilágtól, de biztonságban is vannak.

2009. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
3 középméretű kutyánk van, 2 fajtiszta tibeti terrier illetve egy keverék. Kinnt vannak a kertben ami kb 300nm. Nagyon jól érzik ott magukat és nem igénylik a sétáltatást és ilyeneket. Ha nyitva van a kapu akkoris addig mennek ameddig a kapu tartana.
2009. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Este 8tól reggel 6ig panelben, a nap többi részén a kertben vannak. A kert fele az övék. (2 kutyus van)
2009. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nálam szabadon mászkál a ház és a kert közt, épp ott van ahol neki tetszik. Ajtót megtanulta kinyitni ha dolga van, és be is csukja maga után :)
2009. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lakásban.Szobakutyus. (Bolognese)

Nincs kertünk,ezért mindig viszem sétálni.

2009. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kertben laknak, ha nem vagyok itthon akkor kennelben. Amikor itthogy vagyok akkor bejöhetnek, de csak azért mert ha bent van dolgom akkor is igényelem a jelentlétüket. Az öreg kutya néha bent alszik ha rosszabb napom van, vagy szomorú vagyok és amikor egyszer megtámadták és gyógyult. De azt is csak inkább miattam. Este megyünk sétálni. Sátorozáskor az öreg bent alszik, a két fiatalabb meg a sátor előtt boxban, vagy kikötve, de éjszaka úgyis csak alszanak, mert fárasztó az új környezet.
2009. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Azért laknak kint meg a kicsi házban nem férnek el hárman. Meg én is úgy gondolom, hogy kutyának kint a helye, hacsak nem 1 kg-os és szőrtelen. Nagyon jól érzik magukat kint, ha nem tudok velük foglalkozni akkor inkább kikéredzkednek, mert ott is közel vannak hozzám, csak érdekesebb. Télen is imádnak kint lenni.

Kennelben meg azért vannak amikor nem vagyok itthon mert másnak nem fogadnak szót, és én féltem őket és irigy vagyok rájuk. :D

2009. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Középtermerű keverék kanunk van, az udvar hátsó része, kb a terület kétharmada csak az övé:) délelőttönként pedig viszem magammal a munkahelyemre, együtt dolgozunk. Ő a "főmunkatárs"
2009. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!