Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol v. hogyan tartjátok...

Hol v. hogyan tartjátok kutyátokat? Szereti?

Figyelt kérdés
Azokra lennék leginkább kiváncsi aki elzárva tartja(nagyobb elkeritett rész kennel stb.) Hogy a kutya hogy viseli stb. Persze másra is kiváncsi vagyok hogy más hogyan tartja a kutyáját. Sajnos rákényszerültem hogy a kutyámat hátul kelle tartani a kertbe és nagyon sajnálom de igy lesz a legjobb:( Amugy rossz lenne a kutyámnak ha ugy lenne hogy reggel kiengedem a helyéről(elkeritett rész) tiz percre játszunk labdázunk utána visszamenne és ott töltene 6-7 órát,utánna hazaérek kiengedem elmegyünk másfél két órára sétálni, és játszok vele kint az udvaron vele. aztán éjszakára megint be? Hétvégén egész nap szabad vagyok igy a hétvége jobb lenne.
2010. máj. 15. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kutya sem szeret kenelben élni. Más kérdés az hogy elviseli, mert muszáj. Te sem szeretnéd, ha állandóan egy 5*4 m-es szobában kellene élned.
2010. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
nekünk a fészerbe van van egy kis kosárkája,és onnan bármikor kijöhet mert apa csinált neki egy kijárót:D szóval szerintem jobb ha szabadon van mind elzárva:S
2010. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kennelben lenne a kutya hanem egy nagy fűves elkeritett részen.
2010. máj. 15. 10:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Két nagytestű kutyám van. Saját "udvarrészük" van, ami kb 60 négyetméter, homokos aljzatú, árnyékos és napos része is van. Nem utcafronton van de olyan helyen ahonnan mindent jól láthatnak (kaput, házajtót, szomszédokat, kertet).

Azért választottam ezt a megoldást mert így:

- nem tudják az utcáról piszkálni őket (sajnos volt rá példa)

- és ők sem kaparják fel az egész udvart

Ha valaki kimegy az az első hogy felengedi a kutyákat, szóval elég sokat vannak kint. De az is gyakori hogy hiába van nyitva az ajtajuk ők továbbra is lent napoznak.

Jól megszokták, sosem kell(ett) velük "veszekedni" hogy menjenek le. Szerintem semmilyen káruk nincs abból hogy le vannak zárva.

2010. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem két kutyám kennelben van, egy pedig a szobában. Csak akkor jöhetnek ki ha otthon vagyok és nem alszok, mert egygazdásak és másra veszélyesek lennének. Mindig örömmel rohannak a kennelbe amikor mondom nekik, és maguktól is szívesen bemennek. Sőt még erősíti is kapcsolatot mert így nem vesszük egymás jelenlétét kézpénznek. Az én kutyáim kutyaiskolába járnak és sportolunk is, szóvel el lehet képzelni hogy ha rossz dolguk lenne, nem csinálnának ilyeneket.

Szerintem ez a beosztás így tökéletes, jó lesz így a kutyádnak.

Azt én sem pártolom, ha egész életében kis kennelben él és sosem jön ki, az más.

2010. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismerősöm egy olyan 3*2 m es ketrecben tartja a kan FELNŐTT labradorját mert hogy kitapossa a füvet... Mi a kis kutyusonak eg westies az egész ketrben tartjuk
2010. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egészen pontosan mi az oka a döntésednek? mert akkor lehet, hogy tudnánk más megoldást is javasolni, mint amit te kitaláltál.
2010. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok... amúgy nálunk kutyaajtó van a hátsó kerthez, így a kutyák akkor vannak a lakásbn vagy a kertben, amikor akarnak. Két kutyám van, és semmi gondot nem okoznak a kertben, ezért is kérdeztem, hogy mi a baj.
2010. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk régen 2 német juhászunk volt akiket napközben kennelbe kellett zárni mert az emberek ki be mászkáltak az udvaron mert apunak magánvállalkozása volt. Egyáltalán nem tett jót nekik, teljesen meg voltak bolondulva utána. :S
2010. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem az én döntésem, anyukámé:( azért akarja mert megszületett az öcsém:( anyu még megmutatni se meri a kutyának a kistesómat:( De legalább őrülök hogy megtarthatom és nem kellett elajándékoznom.Amugy a fél kert lenne a kutyáé. Más baj nincs mert anyu szereti a kutyát meg minden csak ez:(
2010. máj. 15. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!