Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy amstaff legyőzne egy...

Egy amstaff legyőzne egy dobermannt futásban, erőben, ügyességben?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy a dobi az örző-védő az amstaff meg nem épp, de azért tud olyan gyorsan futni mint a dobi nem? És erősebb a kutya nem? Ha valamit meg kell fogni, rá kell harapni, húzni,cibálni kell még jobban is tudja mint a dobi ugye?

2013. márc. 3. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

istenem.. ez tényleg olyan fontos? te vagy a telep vagánya és be akarsz újítani egy szaporítótól egy sztafi keveréket vagy egy fajtajellegű sztafit 5ezerért, h keménykedj vele?


amúgy h a kérdésedre is válaszoljak van olyan sztafi aki erősebb mint egy dobi, de van olyan dobi aki erősebb mint egy sztafi... nem lehet általánosítani...

2013. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
testfelépitéséből kifolyólag a dobermann gyorsabb mint a staffi.
2013. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az én apukám erősebb, mint a tiéd!
2013. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon "szeretem" az ilyen kérdéseket!


Nekem egy fiatal dobermannom van, és az összes staffos (na jó, 1-2 kivétel azért van, és azok női gazdik) a környéken imádja ledegradálni a kutyámat. A legutóbbi megjegyzés egy labda miatt történt összemorgás egy staff és az én kutyám között ezzel a megjegyzéssel folytatódott a staff gazdájától:

"Örülj, hogy nem fekete zsákban vitték el a kutyádat!"


Hmmm...érdekes, nem? Önjelölt Istennek képzelik magukat :P És ez csak egy eset a sokból.

2013. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
81%
Te jó ég! Ez komoly?!?! Ilyen kijelentés "örülj, hogy nem fekete zsákban vitték el a kutyádat" egyszerűen nem hiszem el, hogy tényleg vannak ilyen barmok!!! Nekem is staffim van de soha az életben meg nem fordult a fejemben, hogy ilyeneken gondolkodjak, hogy vajon erősebb-e a kutyám egy másiknál, meg hogy hogy egyáltalán ilyet mondjak valakinek.
2013. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos a staffi pont az a típusú kutya ami vonzza az ilyen barmokat... Azt hiszik ettől keményebbnek tűnnek vagy tudom is én. Aztán mikor a kutya mindenkihez vigyorogva rohan oda egy kis simiért, viszik is be a menhelyre és még ez a jobbik eset:(
2013. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!