Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kistestű...

Mennyibe kerül egy kistestű kutya, mondjuk Jack Russel Terrier tartása havi szinten?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Jack Russel van. Az elején megveszel neki mindent, játékok, póráz, stb... oltások, ez ugyan úgy sokban van mint akár melyik másik kutyánál. Ha ezeket letudtad, akkor már nem egy nagy összeg. Konkrétan csak a kaja kell neki minden hónapban, ez kb. egy jobb fajta táppal (nem darling és társai), plusz jutalomfalat.. így olyan 4000 forint körül vagyunk. De ez van hogy kevesebb, mert nem csak tápot kap. Meg néha egy egy játék. De nagyon maximum egy 3-4000 forintból bőven kijön havonta.
2013. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég virgonc jószágnak tűnik, ahogy utána néztem. Megnevelhető, hogy ne szedje szét a lakást? Sok mozgással lefàrasztható vagy végtelen kis energiabomba?
2013. márc. 3. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek van Jack Russel terrierje, állandóan pörög, ugrál, tényleg energiabomba, pedig kertben van. Szerintem ezt a fajtát vétek lenne lakásba zárni, megbolondulna, és a gazdit is megbolondítaná.
2013. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sippara ***** válasza:
Ezt a fajtát valóban vétek bárhová bezárni, legyen az lakás, vagy kert. Azonban kiválóan elvan egy negyven négyzetméteres panelban is, ha naponta megfelelő mértékben fárasztják fizikailag és szellemileg egyaránt.
2013. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kert mellett rendszeresen van futtatva, sétáltatva, agilityznek, meg mit tudom én... foglalkoznak vele, de így sem áll meg egy pillanatra sem.
2013. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Nekünk lakásban van. Meg van nevelve, tehát nem szedi szét a lakást. :) Egyedül is itthon tudjuk hagyni, mert abszolút semmi kárt nem csinál. Le tudjuk fárasztani, tehát nincs vele probléma, de ha éppen úgy esik hogy kevesebbet tud pörögni, akkor sincsen gond. Egyébként valóban olyan mint egy rugó, de ha tudod hogy neveld, nem lehet belőle gond. :)

2013. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!