Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsikről vélemények?

Palotapincsikről vélemények?

Figyelt kérdés
Mm azoknak szól akiknek ilyen kutyusa van. Pl. tulajdonsága....
2013. márc. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Többnyire nem túl okosak. Tanulás szempontjából gondolom. az enyém 3dolgot tud stabilan ha meg akarok tanítani neki egy negyediket akkor elfelejti az egyik előzőt.. tényleg nem vicc :D

Az hogy mennyire mozgékonyak nagyon egyed függő. Többet is ismerek fele hiperaktív másik fele meg hiperlusta .. Összeségében cukik meg minden de nem kéne mégegyszer ^^

2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmegy egynek, de nem a legokosabb fajták közé sorolnám.
2013. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én igazából soha nem szerettem ezt a fajtát.Erre lett egy ilyen kutyusom:D Az én kis gombócom 8 hónapos korában került hozzánk.Akkor még nem tudott parancsszavakat.A tanításuk nem egy egyszerű eset.Ezt saját tapasztalatból mondom.Végül csak sikerült megnevelnem:) És egy kicsit makacsok is a palotapincsik.De ezeken kívül egy nagyon szeretetre méltó,barátságos,hűséges kutya.Mindenesetre a "hibái"ellenére is megéri egy ilyen hűséges és kedves kutyát tartani!Ajánlani tudom!:)
2013. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!