Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet szeretném visszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet szeretném visszaszerezni. ELbizonytalanodott bennem mert volt hogy más lánnyal váltottam levelet. Most van egy pasija de még együtt élünk. Én keresem az albit a kutyámmal. Hogyan kaphatom őt vissza?

Figyelt kérdés

A történet röviden.2éve vagyunk együtt,3hónap után összeköltöztünk, majd vettünk egy új házat közösen. Reméltük, hogy a szülői befolyás megszűnik és boldogok leszünk, de nem így lett. Volt2 esetem 1-1 lánnyal, de csak levélváltás volt nem találkoztam velük, ami miatt elobizonytalanodott tőlem. Mostmár nincs meg benne az a szikra, ami az elején hozzám kötötte azt mondja, és egy pár hete új pasija van, de mi még együtt lakunk. Piszok sz@r!Én keresem az albérletemet, de van egy kutyám is akit nem adok le sehova így nehéz a keresgélés. Szerinte most olyan vagyok amilyennek szeretne és tökre megváltoztam pozitívan egy jó ideje, de nincs meg az a szikra neki ami kellene. Ezt szeretném visszahozni, hogy ismét együtt lehessünk. Mit tegyek? Eddig nem tettem semmit, megbeszéltük a problémákat is, jön velem albit nézni stb. Kapott vörös rózsát szülinapjára és egy verset tőlem :-) Mindegy. Szerintetek mit tegyek? Vissza akarom őt kapni!

Olykor úgy beszél mintha már véglelg vége lenne, máskor pedig, hogy jön majd meglátogatni, mert tudni szeretné mi van velem. Lehet ebből még valamit kihozni? Igazából nem esdeklettem neki, csak beszélgettünk, kérdezgettem a pasiról, hogy milyen stb... Ugye nem rontottam el eddig?

Hogyan hódítsam vissza?


2009. dec. 11. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemcsak a levélváltás miatt ment szét a kapcsolatotok, hanem egyébként is. Nem véletlen kezdtél el írkálni más csajoknak. Inkább próbálj meg olyan lenni, mint amilyen a kapcsolat elején voltál. Tökös.


Szerintem jobb ha a sarkadra állsz és továbblépsz. Vondd le a következtetéseket, és járdd a magad útját. Eljátszottad a bizalmát. Mondd meg, hogy sajnálod, és vállalod a tetteid következményeit. Azt is mondd meg, hogy mindketten benne voltatok, hogy elcsesződjön a kapcsolat. Ez két emberes munka. Te szívesen küzdenél ezért a kapcsolatért, de akkor neki is kell. Vagy igent mond, vagy nem.

2009. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!