Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha néha együtt alszom a...

Ha néha együtt alszom a kutyámmal, tényleg büdös leszek?

Figyelt kérdés

Anyám ezzel "fenyeget", hogy ne aludjon velem. Általában hajnalban jön fel az ágyba, mert hideg van (4hónapos még csak).

Tényleg rossz szagom lehet tőle? Nem büdös amúgy, csak anyám szerint...


2009. szept. 12. 16:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Na én azt azért cáfolnám, hogy azok a kutyák kevésbé boldogak, akik kint laknak az udvarban. Az enyém itt is ott is. A szuterinban van a helye, csapó ajtón közlekedik, de a lakásba is be tud jönni. Este ő már kint érzi jól magát, magától rohan ki ugatni, elvégezni dolgát, és nem hinném hogy boldogtalan kutya lenne ezért, de hát ezekszerint már tényleg mindent túlzásba visznek az emberek/ a média/az újságok.
2009. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

08:40, nem visznek túlzásba mindent, igaza van annak, aki írta, h lakásban jobb nekik.

Amelyik kutya folyton kint van, annak kevesebb a kapcsolata értelemszerűen az emberrel, mint a lakásban tartottnak. Hiszen utóbbi mindig látja a gazdát, így is kapcsolatban van vele.

És a kutya, ha egyedül hagyják, akkor alszik, ahogy falkában is tenné, majd jön a séta, ami a vadászattal egyenlő. Lakásban minden nap van 3x séta, kertben tartottaknál meg csak elvétve (tisztelet a kivételnek).


Köszönöm a válaszokat! Persze, van szaga a kutyámnak, de az nem bűz. :) akkor örülök, mert én is imádom, mikor hozzám bújik:)

2009. szept. 13. 09:53
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

Mármegint evvel jöttök... olyan buta előítélet... Az én kutyáim, kint vannak, csakis kint! Naponta kétszer sétálunk, játszunk, kutyaiskola, terelés, munkaverseny stb. Sikeresek! Tudjátok egy bioldogtalan kutyával nem lehet versenyezni! És képzeljétek én állandóan kint vahgyok velük, pedig sok a dolgom! A kutyáim sosem voltam betegek. Egyszer egyik felszedett egy kullancsot és az orvos szó szerint azt mondta, hogy ebbe a betegségbe már az összes többi kutya belehalt volna! Ső olyan is volt, hogy majdnem megölte egy roti! Akkor is kint és kint ápolntam és 4 cm-s lyukak két oldalt a derekán 3 hét alatt eltűntek.

Jegyezzétek mág meg, hogy nem jobb egy benti kutyának! Amelyik kutyánk rossz annek nem azért mert kint van, hanem azért mert rossz a gazdája! A kertben sokan azért nem viszik sétálni, mert NEM TUDJÁK, hogy kell, a panelban sem élnek tájékozottabb emberek, csak nekik MUSZÁJ levinni. És a panelben is ugyan antiszociális, neveletlen kutya van... Semmi nem múlik a kinti és benti tartáson! MINDEN A GAZDÁN MÚLIK! Jegyezzétek meg. Rossz gazda a panelben is rossz gazda, nem a napi 4x sétától lesz jobb...

2009. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

az előttem szólónak teljes mértékben igaza van. én a panelos oldalát ismerem. sajnos nekünk nincs udvarunk, de ha lenne, akkor is kb ennyit foglalkoznánk vele mint most. középtermetű kutyánk van, de mindig foglalkozunk vele. ugyanúgy mi is járunk kutyasuliba. a napi 3x-i séta meg van: reggel 20-30 perc, délben 1,5 óra és este 2 óra. általában az erdőbe szoktunk menni, ami mellettünk van egy pár percre. kutyás programokon is részt veszünk, labdázás,úszás, más kutyásokkal szoktunk találkozni hogy lefárasszák 1mást a kutyuk és játszanak 1 jót. néha nekünk is testedzésként futás a kutyával. otthon szinte alszik és eszik, vagy játszik velünk. 1 éves pitről van szó.

előttem szólónak: sok kertben lévő kutyával nem foglalkoznak annyira. persze panelosok közül is sokan elmond6ják ezt ,akik csak divatból tartják a kutyát, és a sétán kívül nem foglalkoznak velük többet.

2009. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
odaírtam,h tisztelet a kivételnek.
2009. szept. 13. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!