Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orvosi indokkal le lehet...

Baloo16 kérdése:

Orvosi indokkal le lehet vágni egy 3 éves kutya farkát?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 3 éves német vizsla kutyusom nagyon örül, amikor meglát valakit, hogy szinte előáll a "farka csóválja a kutyát" effekt, annyira csóválja a farkát, hogy nem is figyel, hogy mibe üti bele, így a farkának a vége sokszor vérzik, kisebesedik. Félek attól, hogy elfertőződik ez a seb. Van rá mód, hogy levágathassam orvossal a farkát ennek megelőzésére és mégsem büntessen meg emiatt senki?

#kutya #faroklevágás
2013. márc. 5. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos is úgy látja jónak, akkor igen.
2013. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvos úgy látja jónak, majd ő levágja, és megfelelően el is látja, hogy ne legyen fertőzés és akármi.


Remélem, nem úgy kérdezed, hogy te levághatod-e?????

2013. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen, hiszen ha a lábát is levághatja ha olyan a helyzet, akkor a farkát is biztosan. De kérdezd meg az állatorvosodat, kétlem hogy nemet mondana.
2013. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Isten ments, hogy én vágjam le! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 5. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
le lehet, az én nagyobbik vizslámnak is felnőtt korában kellett vágni mert 3 helyen is eltörte többször volt sebes, mindig kezelni kellett. A 3. törés után adtuk fel a szenvedést és megkértük az orvost, hogy vágja le mert már teljesen sebes is volt meg görbe a törések miatt meg ugye fájt is szegénynek. Nemrég vettünk még egy vizslát, őt már úgy kértük, hogy a tenyésztőnél születés után levágták neki a farkincáját.
2013. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!