Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknél több ideiglenes kutya...

Akiknél több ideiglenes kutya is van, hogy szoktátok a kutyákat sétáltatni?

Figyelt kérdés
Néha olvasom, hogy van, akinél 3-4-5 vagy több ideiglenes kutya is van. Ha ennyi kutyát akarsz sétáltatni, vagy rámegy az egész nap, vagy valaki mindig kimarad. Hogy szoktátok ezt megoldani? Nálam elférne pár ideiglenes kutya, de azt tuti, hogy nem tudnám megoldani, hogy reggel/este 2 vagy három körben sétáltassam meg a kutyákat. Ráadásul az ideiglenes kutya nem is mindig van hozzászokva a pórázhoz vagy a káb melleti sétához, szóval még extra figyelnet is igényel. Hogy csináljátok?
2013. márc. 5. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a főváros belvárosában laknak,hanem olyan helyen, ahol park vagy erdő van és ott sétáltatják vagy udvarban tartják őket.
2013. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azaz akkor vélhetően nem minden nap sétáltatnak?... Én városban lakok, kis kertes házban de a saját kutyáimat szoktam naponta sétáltatni. Nem is nagyon végzik el a dolgukat a kertben, hanem megvárják a sétát.
2013. márc. 5. 12:34
 3/3 Valletta ***** válasza:

Én vittem őket, de nem minden nap, főleg, hogy általában olyat hozok ki, amelyik nagyon antiszociális, félénk, így eleve eltelik kb. egy-két hét, mire megbíznak bennem. Nyugodtan hozhatsz ki kutyát úgy is, ha nem viszed őket naponta sétálni, ez csak egy extra. Még így is jobb nekik, mint a menhelyen. A lényeg, hogy tudjon sétálni a kutya, ismerje a pórázt, ne féljen nagyon az utcán, így több esélye lesz gazdát találni, főleg ha mindezt le is fotózzátok.


Tegnap óta egy láncos kutya van nálam, őt fogom vinni ahogy kicsit rendbe jön az egészsége.

2013. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!