Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt megengedné egy menhely?...

Ezt megengedné egy menhely? Szánhó mentés?

Figyelt kérdés
A szánhúzó fajta mentésnél megtetszett egy kutya és belehalnék, ha nem lehetne az enyém. Annyira emlékeztet a cseh farkasomra, hogy mikor megláttam azonnal ő jutott az eszembe. 6 hónap múlva megyünk német országba, de most albérletbe lakunk. Azt szeretném, hogy tartsák ott a kutyát cserébe havonta elküldöm az eltartásának az árát plusz ivartalanításra is küldenék
2013. márc. 7. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Melyik kutyára gondolsz név szerint?
2013. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Farkas Juliet ő a csehszlovák farkas husky keverék. Régen volt ilyen kutyám azért tetszik ennyire szerintem a legjobb kutyafajta a csehszlovák és még nevelni is egyszerű
2013. márc. 7. 08:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket, ha ennyire szeretnéd azt a kutyát.
2013. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De annyira félek a nemleges választól. szívesen elhoznám már most, de albérletbe nem adnak pedig a főbérlőt nem érdekli hány kutya van
2013. márc. 7. 08:31
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg még az útlevelet is el kellene intéznem
2013. márc. 7. 08:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen határozatlan vagy, hogy a GYIK-en panaszkodsz ahelyett, hogy cselekednél, akkor lehet, hogy tényleg nem adják oda! :)
2013. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elég alaposan megnézik, kinek adnak kutyát, de ha nem veszed fel velük a kapcsolatot akkor biztos hogy nem :) Külföldre is adnak kutyát.
2013. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Valletta ***** válasza:
Menhely függő. Akár albérletbe is mehet a kutya, vagy ha az adott menhely nem adja úgy ki, akkor kérdezd meg tőlük a többit. Én tudok olyan alapítványt, aki biztosan tartaná neked, szóval nem esélytelen.
2013. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak ő kell :(
2013. márc. 7. 09:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod hogy meg lehet-e oldani, akkor fogd magad és menj be személyesen, és beszéld meg velük. Addig sajnálkozol itt míg, valaki más örökbe fogadja.Ha meg sem próbálod, akkor biztosan nem is fog sikerülni.
2013. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!