Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot ajánlotok?

Milyen jutalomfalatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kutyám viszonylag kistestű és szeretenék neki olyan jutalomfalatot adni ami általában nagy hipermarketekben kapható , megvizethető árú és nálatok bevál... ja és nem azért kell hogy megegyem .. hanem h taníthassam... esetleg házi praktikák is jöhetnek .. köszi

2013. márc. 7. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
olcsó virsli a legjobb
2013. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmi kép sem száraz mert az feldagad a hasában-és ha trükközöl vele akkor gyomorcsavarodást kaphat a nehéz ételtől.Én olcsó Tesco-s virslit haználok(1kg),az vágpm fel kicsi falatokra.De az alma is jó :)Klikkerel tanítod?
2013. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a természetesség híve vagyok.. és ha már adok neki valamit akkor az nem 50%víz legyen és 50%szója :)


Csirke-kacsa-pulyka szív 2-3száz ft/kilós áron van. Illetve ami most utoljára nagyon bejött az a marha máj. csak az volt a baj vele hogy az iskolába minden kutya az én jutalomfalat tartómba akart belemászni ^^

2013. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aha ezek jók csakhogy nemnagyon tudom hogy egy szívet vagy egy marhamájat hogyan fogdosssak vagy adjak oda tanítás közben...de amúgy köszi mindenki !:)))
2013. márc. 7. 09:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Én általában virslit, sajtot szoktam használni, amit fel kockázok és könnyen oda tudom adni.
2013. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A virsli és a sajt a legjobb és legolcsóbb.
2013. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sertés májat és vesét szoktam megfőzni, általában még előző este megcsinálom, egy része megy a fagyasztóba. Azzal, hogy egy estével hamarabb megfőtt, szárad egy kicsit, illetve kiolvasztás után is így van. A kutya jobban szereti, én nekem meg már hányingerem volt az olcsó virsli szagától, úgyhogy ezért váltottam. Amúgy semmivel nem vagyok tőle koszosabb, mint a virslitől, az is ugyanúgy összekeni a kezemet, bemegy a körmöm alá, ugyanúgy koszos, büdös lesz tőle a jutalomfalat-tartó (nyilván gyakran kimosom).
2013. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg a belsőség sokkal természetesebb, mint a szójával és ízfokozókkal telenyomott olcsó virsli (az én egyik kutyám szója allergiás, nála pl. a virsli kilőve), és árban sem jövök ki rosszabbul.
2013. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jah igen egy elég lényeges lépés kimaradt :D ezeket főzve adom jutalom falatnak. kis kutyának akár 5-6 de akár 8ba vágva a szívet. Ha a szívet főzés és darabolás után leöblíted akkor semmiben nem lesz másabb mintha párizsit adnál. mármint érintésre gondolom :)
2013. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A suliban nálunk mindenki virslit meg párizsit nyom, de az én "kajával nem vagyok motiválható, csak ha olyan kedvem van" kutyám szalonnával nyomja :D Tiszta szalonna szagom van állandóan :D
2013. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!